Wizyta w Akademii dla Uzdolnionej Młodzieży

Dziś księżna po miesięcznym urlopie wakacyjnym, w pełni już wróciła do swoich królewskich obowiązków. Jej pierwszym wydarzeniem w sierpniu było odwiedzenie Akademii dla Uzdolnionej Młodzieży, a dokładniej Letni Obóz dla uczniów akademii.


Program ''The Talented Youth Talent Development'' (ATU) jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich, którzy chcą oraz starają się podjąć dodatkowy wysiłek związany z nauką. Akademia dla Uzdolnionej Młodzieży koncentruje się na obecnych trendach w tym wyzwaniach związanych z gospodarką, rozwojem, innowacyjnością oraz odpowiedzialnością społeczną.


Podczas wizyty, księżna dowiedziała się jakie projekty są realizowane w czasie tegorocznego obozu letniego dla młodzieży. Akademia już od ponad 10 lat angażuje się w organizacje letnich wydarzeń, a za każdym razem obóz cieszy się wielką popularnością. W tym roku wzięło w nim udział ponad 400 osób.


Ogólnym tematem tegorocznego wydarzenia była globalizacja. Głównymi zadaniami młodzieży była współpraca ze swoimi rówieśnikami. Uczniowie mieli także okazję wziąć udział w profesjonalnych prezentacjach oraz poradach udzielanych przez wykładowców i ekspertów.


Księżna miała okazję porozmawiać z uczestnikami obozu letniego oraz zobaczyć efekty prac w grupach na temat globalizacji, która stała się tegorocznym głównym tematem pracy młodzieży. Marie była pod wrażeniem kreatywności młodych ludzi.Dziś księżna zaprezentowała się w nowej białej sukience projektu Hugo Boss. Reszta stroju nie została zidentyfikowana, ale wiadomo, że te czarne szpilki są nową częścią ubioru Jej Królewskiej Wysokości.


Zdjęcia: b.dk, royaldish.com

2 komentarze:

  1. Biała,prosta sukienka idealna na lato.
    Zapomniałam ostatnio napisać,ale piękne masz zdjęcie w nagłówku:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Marie pięknie wygląda, widać, że wypoczęła :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger