Skandal z księżną Marie w roli głównej - Powiększyła sobie piersi?!

Zapewne słyszeliście o plotkach dotyczących rzekomej operacji powiększenia piersi dla księżnej Marie. Dziś przedstawię Wam bliżej te plotki, z którym musiała się borykać żona księcia Joachima przez kilka lat. Taka informacja pojawiła się w październiku 2015 roku.

https://www.closermag.fr


Wszystko zaczęło się od okładki gazety Her & Nu z księżną Marie w roli głównej, a jej tytuł krzyczał : Księżna Marie powiększyła piersi! Dokładnie 30 września 2015 roku duński magazyn podał informacje, że rzekomo księżna Marie potajemnie udała się na Litwę w lecie 2014 roku, gdzie tam poddała się zabiegowi powiększenia piersi. Ponadto mówiono też, że księżna już wcześniej miała implanty, ale postanowiła poddać się zabiegowi wszczepiając nowe, ale z większym rozmiarem.

http://www.purepeople.com/


 Ta wiadomość wywołała wielki skandal w Danii do tego stopnia, że głos musiał zabrać personel Pałacu Królewskiego w Kopenhadze, który zaprzeczył tego typu plotkom. Niedługo potem pojawiło się oświadczenie Her & Nu, w którym przeprasza księżną jak i jej rodzinę za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na jej temat. W oświadczeniu Pałacu można było przeczytać, że księżna nie ma żadnych kontaktów z litewskimi klinikami oraz nigdy nie była w tym kraju.

http://www.parismatch.com


Pomimo przeprosin, jeden z redaktorów naczelnych czasopisma, Erling Tind ma inne zdanie na ten temat. Wyznał, że ma wątpliwości co do tego, że Marie nigdy nie zawitała do Litwy. Uważa także, że Pałac prawdopodobnie kłamie aby tylko ocieplić wizerunek Duńskiej Rodziny Królewskiej, a także uszanować prywatność Jej Królewskiej Wysokości.

https://www.closermag.fr


A wy jak uważacie? Myślicie, że księżna byłaby zdolna do poddania się takiego typu operacji? Swoje opinie piszcie w komentarzach!

4 komentarze:

 1. Nawet jeżeli sobie powiększyła piersi to co z tego? To jakaś zbrodnia? Wydaje mi się, że to jej prywatna sprawa, a nie państwowa.

  K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Absolutnie się zgadzam. Myślę, że to prywatna sprawa każdej kobiety, nawet księżne czy królowe sobie coś poprawiają i jakoś nikt nie widzi w tym problemu, więc właściwie nie rozumiem, skąd taka afera w Danii..

   Usuń
 2. Ja nie pochwalam takich operacji,ale to prywatna sprawa i na pewno nie godna żadnych afer,oburzeń. Księżna też kobieta i skoro jest taka możliwość,to tylko jej wybór.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tak patrzę na fotki to w sumie większy biust może być efektem dwóch ciąż. Letizia i Charlene też miały operacje plastyczne i to widać znacznie bardziej niż w przypadku Marie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger