Marie, Joachim, Henrik i Athena na Grand Prix w Kopenhadze

Dziś jak co roku na początku sierpnia, po raz kolejny odbyły się wyścigi samochodowe Grand Prix, w których brał udział książę Joachim. Tradycyjnie to wydarzenie miało miejsce w Kopenhadze. W czasie tej okazji nie mogło również zabraknąć jego żony i najmłodszych pociech.

Wyścigi rozpoczęły w godzinach popołudniowych. W czasie zawodów księżna Marie w towarzystwie swoich dzieci, księcia Henrika i księżniczce Athenie robili zdjęcia oraz kibicowali księciu Joachimowi.Niedługo potem księżna spotkała się ze swoją wieloletnią przyjaciółką Britt Siesbye, która na to wydarzenie postanowiła również zabrać swoje dzieci. Potem wszyscy razem kibicowali swoim faworytom.


Ostatecznie młodszy syn Królowej Małgorzaty znalazł się na podium, niestety na razie nie wiem jakie miejsce zajął. Po zakończeniu wręczania nagród, żona i córka powitały ich gromkimi brawami i nie zabrakło wielkich uścisków.Następnie książę Joachim przebrał się i wraz ze swoją rodzinką jak i dziećmi państwa Siesbye, udali się na krótki spacer. Na tym wydarzeniu również nie zabrakło czułości między książęcą parą. Aż trudno uwierzyć, że już minęło 9 lat od ich ślubu.Również w tym dniu księżniczka Athena zaprezentowała się w nowej bransoletce. Jak się okazało, otrzymała ją od swojej babci kilka dni temu. Ta złota akcesoria jest dawana małym dziewczynkom, które należą do Duńskiej Rodziny Królewskiej.Tego dnia księżna wybrała sportowy i luźny styl. Jej ubiór składał się z: kamizelki od Nike, bluzki od Day Birger & Mikkelsen, butów od Nike oraz torebki od Celine. Reszta ubioru nie została zidentyfikowana.


Następne wyjście księżnej Marie będzie miało miejsce dopiero 17 sierpnia. Miejmy jednak nadzieję, że w ciągu tych 12 dni będziemy mieli ponownie okazję do zobaczenia Jej Królewskiej Wysokości.


2 komentarze:

  1. Henrik fajnie wygląda. Coraz bardziej podobny do Nikoli jest. Pewnie bardzo się na starszych braciach wzoruje.
    Athena coraz brzydsza.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta bransoletka! Ot M. Konnautskiej!!!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger