Księżna Marie na szkoleniu zorganizowanym przez Agencję Zarządzania Kryzysowego

Dziś księżna Marie przybyła na szkolenie dotyczące zapobiegania katastrof. To wydarzenie przez kilka miesięcy było organizowane przez Agencję Zarządzania Kryzysowego, w której księżna pełni funkcję specjalnego asystenta jednego z jej projektów.Księżna przybyła na miejsce w godzinach popołudniowych. Miała okazję do rozmowy ze służbami Południowej Jutlandii a następnie wykonała kilka zadań praktycznych taki jak rozcinanie zniszczonego samochodu czy wyczuwanie metalu w piasku.Tak jak wspominała księżna w czerwcu 2016 roku:

Z mojego poprzedniego zaangażowania w Agencji Zarządzania Kryzysowego oraz jako patrona DanChurchAid, widziałam i doświadczyłam tego jak ważne i niezbędne jest zapobieganie i przygotowywanie ludzi, aby radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach takich jak różnego rodzaju klęski żywiołowe [...] Z wielką radością nie mogę doczekać się współpracy z agencją''.

Podczas tego wydarzenia również przez kilka minut porozmawiała z osobami z rady nadzorczej, które były ubrane w specjalne pomarańczowe kombinezony chemiczne. Widać, że takie szkolenia sprawiają radość księżnej.Na tę okazję księżna założyła swój specjalny strój ufundowany przez Agencję Zarządzania Kryzysowego. A już jutro kolejne wyjście księżnej - wizyta na festiwalu Copenhagen Cooking and Food 2017.
Zdjęcia: kongehuset facebook, royaldish.com

2 komentarze:

  1. To się nazywa osobiste zaangażowanie: )

    OdpowiedzUsuń
  2. Tutaj est nowe zdiecie Marie: https://www.instagram.com/samvirke/ Inne sa w samem Samvirke, ale nie mam juz linka, niestety... Pozdrawiam, Irina

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger