Księżna Marie redaktorką Samvirke! + Książę Henrik wypuszczony ze szpitala

Taka informacja została podana 1 sierpnia przez instagramowe konto duńskiego miesięcznika Samvirke, którego głównym tematem jest żywność. Z tej okazji, za dwa dni odbędzie się kolejna konferencja na temat żywności z udziałem księżnej.

Lars H. Laursen/http://www.billedbladet.dk

 Również w tym dniu księżna będzie zdawać relację poprzez pisanie krótkich tekstów oraz robienie zdjęć własnego autorstwa, które później zostaną dodane na Instagram magazynu <KLIK>. Księżna już od kilku lat wspiera akcje mające na celu segregacje żywności. 

https://www.instagram.com/samvirke/

Już za dwa dni będziecie mogli śledzić instagramowe konto Samvirke, gdzie tam Marie będzie dodawać wpisy i zdjęcia relacjonujące konferencję na temat Światowego Szczytu Żywnościowego (link jest powyżej).

**********************************************

Dziś rano Pałac Królewski w Kopenhadze wydał oświadczenie na temat stanu zdrowia księcia Henrika. Otóż na szczęście udało się zapanować nad bólem nogi nawracającym po poważnej operacji, którą książę przeszedł w lipcu 2017 roku. W oświadczeniu można przeczytać:

Jego Królewska Wysokość Książę Henrik został zwolniony ze Szpitala Uniwersyteckiego w Kopenhadze po leczeniu bólu i powikłań po operacji prawej nogi. Książę jako swoje miejsce pobytu wybrał Pałac Fredensborg oraz prosi o czas potrzebny do odpoczynku i spokoju.

http://ekstrabladet.dk/

4 komentarze:

 1. Widać,że rolę księżnej do propagowania różnych rzeczy Marie chce maksymalnie wykorzystać,ale nie ogranicza się do tylko wyjść. Podoba mi się ta inicjatywa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi też. Widać, że jeśli Marie się w coś angażuje, to chce to robić dobrze

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że ta inicjatywa jest bliska sercu księżnej i chce ją promować w co raz to nowe sposoby.
  Wiadomo czy ktoś z rodziny odwiedził Henryka w szpitalu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Frederik i Joachim mieli go odwiedzić w szpitalu kilka dni temu

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger