Athena rozpoczęła naukę w zerówce! - sesja zdjęciowa rodzinki

Dziś księżniczka Athena oficjalnie rozpoczęła naukę w szkole St.Joseph Sisters, gdzie tam obecnie uczęszcza jej starszy brat, książę Henrik. Jeszcze przed wyjazdem do placówki z posiadłości rodzinki, wykonano parę pamiątkowych zdjęć z tego wydarzenia.


Niestety tego dnia księżniczka nie miała najlepszy humor. Nie bardzo chciała na początku wyjść z domu. Para książęca uspokajała dziennikarzy i prosiła o cierpliwość. Kilka minut później, za namową rodziców, główna bohaterka dzisiejszego dnia pokazała się zgromadzonym.No ale w końcu kto by chciał iść do szkoły? I to jeszcze w sierpniu. Niestety dzieci w Danii mają krótsze wakacje niż dzieci w Polsce - co prawda kończą wakacje tego samego dnia co my, ale rozpoczynają nowy rok szkolny już w sierpniu.
W szkole, do której miała iść księżniczka Athena, zarządziła, że oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego wyznaczono na datę 11 sierpnia 2017 roku. W godzinach porannych, rodzice z najmłodszą pociechą wyszli ze swojego domu aby udzielić kilka pytań zgromadzonym dziennikarzom.Para książęca podeszła bliżej aby wysłuchać pytania dziennikarzy, a mała księżniczka wolała poczekać na swoich rodziców na schodach. W czasie krótkiego wywiadu Marie i Joachim zdradzili że Athena jest już w pełni gotowa na spotkanie ze swoją klasą oraz ma przygotowane przybory szkolne.
Ze względu na zły humor, księżniczka nie odpowiedziała na żadne pytanie. Kilkanaście minut później rodzinka udała się w stronę szkoły. Również planuję zrobić osobną notkę na temat szkoły, do której chodzą Henrik i Athena, ale to dopiero za kilka dni.


Niedługo potem Pałac Królewski w Kopenhadze wydał zdjęcie przysłane z telefonu księżnej Marie przedstawiające księcia Joachima ze swoją jedyną córeczką.


Jeśli chodzi o strój księżnej, tego dnia zaprezentowała się w czarnej marynarce od Isabel Marant oraz szpilkach od Tod's. Reszta stroju nie została zidentyfikowana.


(Zdjęcia: kongehuset.dk, royaldish.com, bt.dk)

4 komentarze:

 1. Kiepska sesja. Liczyłam na coś lepszego niż skrzywioną Athenę przytulającą się do mamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie to jest słodkie. Uroczy pomysł z opaską do włosów z kwiatami jak stroikiem i podobne sukienki mamy i córki.Życzę małej miłej nauki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę słabo to wszystko wyszło, a sama Athena chyba rozpuszczona jako jedyna córeczka tatusia.
  P.S. Wdał się błąd do postu, bo odpowiadali na pytania a nie pytań ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger