Księżna Marie podczas ... Grand Prix cz.2

Ze względu na pogrzeb księcia Henrika jak i przez dużo nauki w szkole, postanowiłam przesunąć datę publikacji drugiej części cyklu Księżna Marie podczas Grand Prix. W końcu nadszedł ten dzień, kiedy mogę zrobić kolejne podsumowanie z jednych z najpopularniejszych turniejów wyścigowych w Danii.

royaldish.com

2013 rok

3 sierpnia ponownie odbyły się zawody Grand Prix, w których brał udział książę Joachim. Wspierali go księżna Marie i książę Henrik. W czasie wyścigu, księżna z synkiem miała okazję skorzystać z atrakcji specjalnie przygotowanych dla dzieci.Niestety książę nie wywalczył miejsca na podium, ale za to został ciepło powitany przez swojego 4-letniego synka, który go przytulił. Po zakończeniu konkurencji, para miała okazję porozmawiać ze swoimi znajomymi a następnie udała się do swojego domu.


2014 rok

W piękne, niedzielne popołudnie rozegrano kolejne zawody w wyścigach samochodowych. Oczywiście nie zabrakło na nim księżnej Marie i księcia Henrika. Oboje oglądali zmagania kierowców, a korzystając z przerwy przed ogłoszeniem wyników, zagrali w piłkę nożną z innymi dziećmi.W tym roku poszczęściło się księciu Joachimowi, który wraz ze swoim zespołem zajął najwyższy stopień podium! Jako akcesoria, Jej Królewska Wysokość wybrała okulary marki Ray Ban oraz torebkę od Naledi Copenhagen.2015 rok

Była to nie tylko kolejna okazja do zobaczenia pary książęcej, ale i także księżniczki Atheny, która w tym roku zaliczyła swój pierwszy debiut! Mała księżniczka skorzystała ze wszystkich na placu zabaw oraz otrzymała w prezencie czerwony balonik.Księżnej towarzyszyła najbliższa przyjaciółka jak i jej obecna asystentka, Britt Siesbye, która również zabrała ze sobą swoje dzieci. W tym samym czasie książę Henrik wykazał się swoimi umiejętnościami sportowymi w grze piłce nożnej. W tym roku zespół z księciem Joachim na czele zajął trzecie miejsce.2016 rok

W tym roku para książęca nie była obecna na tym wydarzeniu ze względu na wyjazd do Rio z okazji rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich.

2017 rok

7 sierpnia książę Joachim po raz kolejny wziął udział w Historycznym Grand Prix w Kopenhadze. Księciu wiernie kibicowali Marie, Henrik, Athena oraz ... Apple, ukochany pupil księżnej Marie. W czasie zawodów, księżna spotkała się z Britt Siesbye i jej dziećmi.Ostatecznie drużyna księcia Joachima znalazła się na podium, ale do tej pory nie znalazłam dokładnej informacji, które miejsce zajęli. Ale mimo to nie zabrakło gromkich braw oraz wielkich uścisków od żony i córki.


To na razie tyle! Mam nadzieję, że również w tym roku rodzina Marie i Joachima będzie obecna na tym wydarzeniu!

Zdjęcia: princessesblog76.blogspot.com


1 komentarz:

  1. Miło,że Marie ma taki przyjacielski stosunek z swoją asystentką i spędzają razem prywatny czas. Dzięki temu na pewno ich praca jest przyjemniejsza.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger