Filmik księżnej Marie w ramach organizacji Duńskiej Pomocy Ludowej

4 kwietnia w Internecie ukazał się filmik księżnej Marie na temat kolejnej akcji utworzonej we współpracy z Duńską Pomocą Ludową a organizacją DanChurchAid, której patronuje. W tym roku obie organizacje skupiły się na ważnych kwestiach dotyczących usuwania min.

https://twitter.com/HeavenQRF

Duńska Pomoc Ludowa postanowiła bardziej skoncentrować się na wydobyciu, a księżna Marie zadecydowała, że poprze tę poważną akcję. DanChurchAid ogłosiło, że księżna będzie uczestniczyć w różnego rodzaju działaniach, aby powstrzymać powstawanie kolejnych wykopalisk do przechowywania broni i bomb, które stanowią zagrożenie dla mieszkającej w ich pobliżu ludności.

Obecnie trwają prace nad ich usuwaniem w Libanie, Libii, Sudanie Południowym. Prowadzone są także nauki związane z bombami w państwach takich jak Mjanma, Syria czy Demokratyczna Republika Konga.

W wiadomości wideo księżna powiedziała:

  Co roku ponad 2 000 osób ginie z powodu min i niewybuchów. Miny nie tylko zabijają ludzi, ale także zapobiegają reorganizacji i rozwojowi milionów ludzi. Uniemożliwiają one dzieciom bezpiecznie chodzić do szkoły ani swobodnie bawić się ze swoimi rówieśnikami. Dlatego jak najbardziej popieram wysiłki DanChurchAid w zakresie ich usuwania.

Filmik znajduje się poniżej:
3 komentarze:

  1. Wydaje mi się, że tłumacząc słowo "mine" z angielskiego pomyliłaś jego dwa znaczenie-kopalnia i mina, Marie miała raczej na myśli miny niż kopalnie w filmiku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Raczej nie sądzę,żeby chodziło im o usuwanie kopalni.

    OdpowiedzUsuń
  3. Marie ma bardzo ładny głos. Taki słodki i kobiecy.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger