Książę Nikolai wstąpi do szkoły wojskowej!

Już niedługo najstarszy wnuk Królowej Małgorzaty, Książę Nikolai opuści mury szkoły średniej znajdującej się w Naestved. Do tej pory zastanawiano się jaki będzie jego dalszy kierunek edukacji. Kilka dni temu Pałac Królewski rozwiał wszelkie wątpliwości i podał, gdzie zamierza studiować Jego Wysokość! Zapraszam do dalszej części!

Berlingske


Już od kilku dni spekulowano, iż prawdopodobnie najstarszy syn księcia Joachima pójdzie w ślady swojego taty i wujka. I nie mylili się! Pałac Królewski oficjalnie potwierdził, że książę został przyjęty do Hærens Sergentskole - szkoły wojskowej znajdującej się w Varde, miasteczku oddalonym od Kopenhagi o 300 km!

Forsvaret


Ponadto strona internetowa JV.dk twierdzi, że 1 sierpnia odbędzie się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego. Nie wiadomo czy pojawią się jakieś zdjęcia, szczególnie, że na nim nie będzie pary książęcej. Ale mówi się także, że Marie i Joachim prawdopodobnie złożą tam wizytę 15 sierpnia - wtedy będzie obchodzona rocznica powstania bazy wojskowej.

Boardhost


A wy co o tym myślicie? Przyznam szczerze, że trochę byłam zaskoczona tą informacją. Również czekam na Wasze opinie w komentarzach!

2 komentarze:

  1. Wiadomo dlaczego Marie i Joachim się nie pojawią na rozpoczęciu roku szkolnego?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger