78.urodziny Królowej Małgorzaty II

16 kwietnia Królowa Małgorzata II obchodziła swoje 78.urodziny. W tym roku zdecydowała, że pojawi się ze swoimi najbliższymi na balkonie Pałacu Amalienborg. Zapewne tym razem dla Królowej był to nieco ciężki czas, bowiem świętowała ten szczególny dzień bez męża, księcia Henrika, który zmarł 13 lutego.

kongehuset.dk

Miesiąc przed obchodami urodzin duńskiej monarchini, media zastanawiały się, gdzie w tym roku będą mieć one miejsce. Po wielkiej stracie męża, księcia Henrika, poddani myśleli, że tym razem Królowa będzie ponownie je świętować w ciszy i spokoju tak jak było rok temu (stawiano na Pałac Marselisborg), lecz Królowa Małgorzata miała inne plany.


https://royaldish.com

Postanowiła zrobić swoim poddanym niespodziankę i już na początku kwietnia potwierdzono, iż tegoroczne obchody odbędą się w Pałacu Amalienborg. Gdy nadszedł ten piękny dzień, najwięksi fani Duńskiej Rodziny Królewskiej już od rana wyczekiwali najważniejszych osobistości kraju.

parismatch.com

https://royaldish.com

Dokładnie o godzinie 12:00 na balkonach Pałacu Marselisborg ukazała się jubilatka wraz z rodzinami swoich synów, księcia Frederika i księcia Joachima. Jak można zobaczyć na zdjęciach, książę Frederik nie był obecny na tym wydarzeniu. Media podały informację, że w tym samym czasie książę koronny przebywał na Grenlandii.


Po kilku minutach na głównym balkonie pojawiła się Królowa Małgorzata ze swoimi wnukami: Księciem Nikolaiem, Księciem Felixem, Księciem Christianem, Księżniczką Isabellą, Księciem Vincentem, Księżniczką Josephine, Księciem Henrikiem oraz Księżniczką Atheną.


Następnie dołączyli do nich Książę Joachim, Księżna Marie oraz Księżna Mary. Nie zabrakło również słynnego Hurra! Hurra! Hurra!, które już stało się tradycją w rodzinie królewskiej. Następnie cała rodzina w komplecie opuściła balkon Pałacu Amalienborg, aby udać się na uroczysty obiad.CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:

Marynarka - Alexander McQueen

Reszta stroju nie została zidentyfikowana.

https://royaldish.com

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger