Księżna Marie na koncercie Childhood Dream Society w kościele Holmen

Dziś w kościele Holmen miał miejsce specjalny koncert zorganizowany przez Childhood Dream Society - stowarzyszenie utworzone w 2011 roku. Jego celem jest poszerzanie światopoglądu dzieci i młodzieży oraz pomaganie im w osiągnięciu ich potencjału. Zapraszam do dalszej części!

https://royaldish.com

Księżna przybyła na miejsce w godzinach popołudniowych. Dzisiejsze wydarzenie zostało oficjalne otwarte krótkimi przemówieniemi Jej Królewskiej Wysokości (niestety nie znalazłam jego treści) oraz Ambasadora Francji w Danii, Francoisa Zimeraya.

https://royaldish.com


W tym roku swoje umiejętności muzyczne pokazali:
  • Philippe Benjamin Skow - skrzypek
  • Tanja Zapolski - pianistka
  • Kirsten Olesen - aktorka
  • Orkiestra dziecięca i młodzieżowa Zapolski pod opieką Alexandre Zapolski
  • Jens-Christian Wandt - śpiewak operowy

https://royaldish.com

https://royaldish.com

W czasie koncertu zaprezentowano utwory Beethovena, Brahmsa, Chopina, Debussy'ego, Faure, Nielsena, Czajkowskiego oraz przygody Hansa Christiana Andersena. Przychody z biletów zostały przeznaczone na Stowarzyszenie, które chce dotrzeć do wrażliwych dzieci poprzez sztukę i kulturę.

https://royaldish.com

CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:

Sukienka - Hugo Boss
Szpilki - Zara

https://royaldish.com


A już za 6 dni kolejne wyjście Marie. Jako patronka Duńskiej Komisji Narodowej UNESCO, weźmie udział w inauguracji nowego projektu artystycznego przeznaczonego dla dzieci. Spotkanie będzie miało miejsce w miasteczku Fårevejle, które jest oddalone 90 kilometrów od Kopenhagi.

https://royaldish.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger