Stan księcia Henrika pogorszył się!

Dziś Pałac Królewski w Kopenhadze wydał kolejne oświadczenie na temat stanu zdrowia małżonka duńskiej monarchini, księcia Henrika. Niestety nie są to dobre informacje. Okazało się, że stan księcia Henrika pogorszył się!

Billed-Bladet

Jak można przeczytać w oświadczeniu:

Stan Jego Królewskiej Wysokości księcia Henrika znacznie się pogorszył. Jego Królewska Wysokość książę Frederik przerwał swój pobyt w Korei Południowej, gdzie tam się udał na rozpoczęcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Książę jest obecnie w drodze do Danii. Obecnie nie ma żadnych dodatkowych informacji.

Aftonbladet

Również duńskie media dotarły do brata Henrika, Etienne de Monpezat, który w wywiadzie z prasą powiedział, że z Henrikiem nie jest dobrze i prawdopodobnie zostało mu kilka tygodni życia.. Dodał też, że jest na bieżąco z informacjami na temat stanu zdrowia swojego brata oraz niedługo ma przybyć do Danii.

Etienne de Monpezat ze swoją żoną / BT

Na Twitterze pojawiła się informacja, że chorego odwiedzili księżna Mary z księciem Christianem i księżniczką Isabellą, a później - książę Joachim, księżna Marie, książę Nikolai i książe Felix. Na razie pojawiło się tylko zdjęcie z przyjazdu księżnej koronnej z dziećmi do Szpitala Uniwersyteckiego.

https://twitter.com/News7Danmark

Również tę sytuację skomentowała hrabina Alexandra:

Książę Henrik jest w moich myślach. Zawsze był dla mnie niezwykle ważny. Jest troskliwym dziadkiem, a także był wspaniałym i zabawnym teściem.

BT

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger