Podsumowanie miesiąca - styczeń 2018 rok

Dziś pierwsze podsumowanie oficjalnych wyjść księcia Joachima w 2018 roku! W tym miesiącu Jego Królewska Wysokość odbył ... dwa wyjścia.

deco.fr


Pierwsze oficjalne wyjście w Nowym Roku odbył dopiero 18 stycznia. Wziął udział w spotkaniu z Duńską Marynarką Wojenną, która objęła dowództwo nad Stałą Grupą Morską NATO. Miał okazję spotkać się ze znanym fregatą, Nielsem Juelem oraz oglądać pracę załogi na morzu.

https://royaldish.com

Kilkugodzinna żegluga do miejscowości Hven miała miejsce w związku z faktem, iż Duńska Marynarka Wojenna objęła najwyższe dowództwo jednej ze stałych grup morskich NATO na Północnym Atlantyku. Książę miał okazję odbyć podróż na statku, który działa na Morzu Bałtyckim i na wschodzie Oceanu Atlantyckiego.

https://royaldish.com

Natomiast 29 stycznia uczestniczył na Duńskiej Konferencji Przemysłu zorganizowanej dla małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących w Danii. Podczas tego wydarzenia zaprezentowano Nagrodę Inicjatywy DI, którą otrzymały najbardziej rozwijające się firmy.

royaldish.com

Podczas swojego przemówienia, Jego Królewska Wysokość powiedział:

Z Nagrodą Inicjatywy DI chcielibyśmy nagrodzić niektóre firmy, które wykazały się wyjątkową inicjatywą i odwagą w ciągu ostatniego roku. Pragniemy docenić firmy które poprzez swą ciężką pracę i zaangażowanie, służą jako inspiracja dla innych.

royaldish.com

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger