Nowe informacje

W ciągu kilku dni pojawiło się kilka informacji na temat członków Duńskiej Rodziny Królewskiej. Nie zabrakło też niestety przykrych wieści na temat księcia Henrika, który kilka dni temu trafił do szpitala! Więcej informacji w dalszej części.

BT

Jak można przeczytać w oświadczeniu na oficjalnej stronie DRK:

28 stycznia Jego Królewska Wysokość Książę Henrik został przyjęty do Rigshospitalet w celu zbadania guza znajdującego się w lewym płucu. Na szczęście guz nie jest szkodliwy. Natomiast 2 lutego Książę Henrik został przeniesiony do wydziału zakaźnego w celu leczenia infekcji płuc. Po zakończeniu leczenia, Książę Henrik będzie przebywał w Pałacu Fredensborg. Również z tego powodu Królowa Małgorzata zostanie  w Pałacu Fredensborg na kilka dni.

bt.dk

Również całą tę sprawę skomentował książę Joachim:

Do tej pory jesteśmy na bieżąco z informacjami otrzymywanymi od szpitala, w którym obecnie przebywa mój ojciec. Ponadto niedługo mam zamiar do odwiedzić.

Berlingske

Jak widać, 2018 rok na razie zapowiada się nieciekawie w Duńskiej Rodzinie Królewskiej. Miejmy nadzieję, że wkrótce Książę Henrik w pełni powróci do zdrowia!

*********************************

Dziś niestety nie pojawi się ankieta z najlepszej stylizacji miesiąca. Przepraszam Was za tę sytuację.


2 komentarze:

  1. To na pewno stresujący i trudny czas dla całej rodziny,tym bardziej,że nie sam to pierwsze problemy z zdrowiem księcia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niezbyt dobry początek roku

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger