Rodzina Królewska ponownie w szpitalu u księcia Henrika!

Tak jak poinformowałam Was wczoraj, stan zdrowia księcia Henrika pogorszył się. Jeszcze tego samego dnia do szpitala przybyli najbliżsi członkowie rodziny księcia. Dziś znów pojawiły się zdjęcia z przyjazdu rodziny królewskiej.

https://twitter.com


Wczoraj wieczorem ojca odwiedził książę Frederik, który przerwał swój pobyt w Korei Południowej w związku z rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PyeongChang. Towarzyszyła mu Królowa Małgorzata i Księżna Mary.

Natomiast dziś rano przybyli Książę Joachim, Książę Nikolai i Książę Felix.

https://twitter.com/News7Danmark

Jak podają duńskie strony internetowe, w drodze do Danii jest siostra księcia Henrika, Catherine, która jest zakonnicą kościoła Notre Dame de Calvaire na Tuluzie. Potwierdził to siostrzeniec małżonka Królowej, Guillaume.

https://twitter.com/crownprincely

Guillaume powiedział także kilka słów na temat chorego:

Widziałem ostatnio go w sierpniu w Chateau de Cayx, gdzie tam miło spędzał czas. Chciałabym go osobiście odwiedzić, ale też nie chcę przeszkadzać w tak trudnej chwili.

Po południu synowie Henrika i jego rodziny przybyły do szpitala Uniwersyteckiego w Kopenhadze. 

3 komentarze:

 1. jest bardzo poważnie, skoro zebrała się cała rodzina w jednym czasie.
  Joachim był u ojca dziś 2 razy, to coś oznacza,
  nie chce być złą wróżką, ale te klika tygodni o których była mowa wczoraj to chyba wersja bardzo optymistyczna, możemy sie spodziewać złej wiadomości w kazdej chwili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, wiadomo. Jeśli stan jest zły, to wszystkiego można się spodziewać. Bywa jednak, że ludzie wychodzą z opresji zdrowotnych. Pożyjemy, zobaczymy

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger