Powrót do przeszłości ... Święta Bożego Narodzenia Duńskiej i Greckiej Rodziny Królewskiej + Życzenia świąteczne!

Dziś post świąteczny. Ponieważ rok temu jak i dwa lata temu opisywałam tradycje świąteczne obchodzone w Danii, dziś cofniemy się do 2015 roku kiedy do Pałacu Fredensborg zjechali się członkowie Duńskiej Rodziny Królewskiej oraz Greckiej Rodziny Królewskiej.

http://princessesblog76.blogspot.com

Na pewno tamte święta Królowa Małgorzata zapamięta na długo. Pod koniec grudnia pojawiła się informacja, że do Danii na Święta Bożego Narodzenia przyleci Królowa Anne-Marie oraz Król Constantine wraz ze swoją rodziną z Grecji oraz Księżniczka Benedikte ze swoimi dziećmi i wnukami.


24 grudnia późnym rankiem przedstawiciele obu rodzin królewskich udali się na świąteczną sesję zdjęciową do tzw. Kancelarii Pałacu Fredensborg. Niektórzy przyjechali autami, a pozostali udali się na miejsce pieszo.
Natomiast wieczorem miała miejsce Wieczerza Wigilijna, która miała miejsce w jednej z sal Pałacu Fredensborg. Zdjęcie z kolacji zostało wykonane przez jedno z synów księcia Pavlosa i księżnej Marie-Chantal, ale do tej pory nie wiemy który.


W drugi dzień świąt czyli 26 grudnia Księżna Mary, Książę Frederik oraz niektórzy z Greckiej Rodziny Królewskiej, udali się na krótki spacer po parku znajdującego się nieopodal rezydencji duńskiej monarchini.


Zdjęcia: kongehuset.dk, princesseblog76.blogspot.com

********************************************************

Korzystając z okazji, że jutro rozpoczynają się święta jak i przerwa świąteczna na blogu:

Chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam, aby ten czas był dla Was przede wszystkim magiczny, abyście je spędzili w gronie najbliższych i przyjaciół. Niech te święta będą również radosne i bogate w dużą ilość prezentów.

LoveThisPic

Wesołych Świąt! 

Julia, autorka bloga o księżnej Marie.

3 komentarze:

  1. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia,mnóstwo słodkości i pięknych chwil nie tylko z monarchią.Wesołych Świąt!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz zapału i energii do pisania w Nowym Roku. Wesołych Świąt!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger