Marie i Joachim - najszczęśliwsze małżeństwo w królewskiej Europie?

Na pewno wiele z nas zastanawia się czy życie z księciem wygląda tak samo jak z mężczyzną z ludu. Szczególnie z mężczyzną, który już wcześniej był żonaty... Wszelkie wątpliwości rozwiała księżna Marie podczas krótkiej rozmowy z duńskimi dziennikarzami.

https://royaldish.com

W czasie krótkiego wywiadu księżna powiedziała kilka zdań o swoim małżeństwie z księciem Joachimem. Ponadto duńscy eksperci twierdzą, że Marie i Joachim należą do jednych z najszczęśliwszych małżeństw wśród europejskich rodów królewskich.

https://royaldish.com

Na pytanie co takiego robią, żeby ich małżeństwo było takie zgodne, Joachim wyznał: W czasie ślubu uważnie słuchaliśmy słów księdza. Ślubu parze udzielił biskup Erik Norman Svendsen. Podczas kazania tłumaczył nowożeńcom jak należy rozumieć słowo Tak.

https://royaldish.com

Również tę sprawę skomentowała księżna Marie: Niezależnie od tego czy się zgadzasz, powinieneś to słowo powtarzać każdego zdania. Podczas mowy, duchowny również się odniósł do rozwodów, których z roku na rok jest coraz więcej. Marie i Joachim mieli już z nimi do czynienia - rodzice księżnej postanowili się rozstać, a Joachim zakończył swoje 10-letnie małżeństwo z hrabiną Alexandrą.

https://royaldish.com

2 komentarze:

  1. Każde małżeństwo powinno uważać,że ich jest najszczęśliwsze -gwarancja sukcesu.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger