Marie, Joachim, Alexandra i Nikolai na 80.urodzinach Idy Davidsen

1 grudnia swoje 80.urodziny obchodziła Ida Davidsen, słynna duńska restauratorka oraz matka najlepszego przyjaciela Marie i Joachima, Oscara Davidsena Siesbye. Ze względu na okrągły jubileusz, zorganizowano małe przyjęcie, na którym zjawiła się para książęca oraz hrabina Alexandra z księciem Nikolaiem.

twitter.com

Oczywiście przyjęcie urodzinowe nie mogło się odbyć gdzie indziej niż w słynnej restauracji Idy. Jak można przeczytać na Wikipedii: Jest to słynna restauracja położona w sercu Kopenhagi. Ma już ponad 100 lat i jest uważana za instytucję kultury w Danii. Gościem tej restauracji są członkowie Duńskiej Rodziny Królewskiej, a częściej ją odwiedza Królowa Małgorzata II.Ida Davidsen urodziła się 1 grudnia 1937 roku w Frederiksborg jako czwarte pokolenie rodziny Davidsen. W latach młodzieńczych wyszła za Adama Siesbye, z którym ma dwoje dzieci, Oscara i Mię. Mąż Idy zmarł w grudniu 2011 roku w wyniku długotrwałej choroby.

Se og Hør

Po kilkugodzinnym pobycie, para książęca opuściła restaurację w wyśmienitych humorach.CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:
Kopertówka - Carlend CopenhagenZdjęcia: vk.com

5 komentarzy:

 1. Dziwna ta stylizacja Marie...

  OdpowiedzUsuń
 2. ale ktorej pary ksiazecej?? Joachima i Alexandry czy Joachima i Marie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście chodzi mi o Marie i Joachima. Alexandra jest tylko hrabiną, a ponieważ rozwiodła się z Joachimem, nie uwzględniam ich jako parę ;).

   Usuń
 3. Trochę to dziwne i może być krępujące,że byli małżonkowie mają wspólnych przyjaciół,choć to może świadczy o ich dobrych relacjach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja uważam że to wspaniale,
   co prawda on się rozwiedli, ale mają dzieci, nadal się szanują i potrafili schowac do kieszeni swoje żale i stworzyć synem komfortowe warunki dorastania, których nowy partner/partnerka rodzica jest szanowna przez drugiego rodzica

   sama wychowała sie w takiej rodzinie i u mnie była wzajemna nienawiść, robinie na złość i przytyki

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger