Księżna Marie na uroczystościach z okazji 80.rocznicy Programu Wykładowców Zagranicznych na Uniwersytecie Kopenhaskim

Dziś księżna Marie uczestniczyła w obchodach 80.rocznicy Programu Wykładowców. Oficjalna inauguracja miała miejsce na Uniwersytecie Kopenhaskim. Program Wykładowców głównie dotyczy duńskich profesorów, którzy uczą języka duńskiego jak i kultury duńskiej dla studentów za granicą.

https://royaldish.com


Ponieważ księżna Marie potrafi się posługiwać kilkoma językami obcymi, to wydarzenie na pewno by nie przeszło koło niej obojętnie. Na tym wydarzeniu byli obecni: Anne Knudsen, Jens Christian Grondahl, duński wykładowca w Polsce (!), a także tłumacze, duńscy studenci oraz biznesmeni.

https://royaldish.com


Wydarzenie te odbyło się przy wsparciu Departamentu Studiów w Anglii, Niemczech i Rumunii na Uniwersytecie w Kopenhadze oraz Komitetu Narodowego Komisji Europejskiej w Danii. Księżna także wygłosiła przemówienie, w którym wyznała, że to zaszczyt uczestniczyć w tak ważnej chwili oraz cieszy się, że nauczanie języków obcych obowiązuje w większości krajów.

https://royaldish.com


Również księżna Marie jest sama przykładem tego, że można nauczyć się kilku języków obcych. W końcu urodziła się we Francji, studiowała w Stanach Zjednoczonych, pracowała w Szwajcarii, a teraz mieszka w Danii.

https://royaldish.com


CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:
Szpilki - Gianvito Rossi
Kolczyki - UFO

https://royaldish.com

2 komentarze:

  1. Łał,nowa fryzura i odważne połączenie kolorystyczne.Takiej odważnej Marie jeszcze nie widziałam.I podoba mi się: )

    OdpowiedzUsuń
  2. Strój nie powala. Gdyby nie ten różowy płaszczyk (?), byłoby mega nudno.
    A fryzura bardzo fajna, pasuje do Marie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger