Gdzie Duńska Rodzina Królewska spędzi tegoroczne Święta Bożego Narodzenia?

Do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia zostały niecałe trzy tygodnie, ale już Pałac Królewski w Kopenhadze wydał informację, gdzie dokładnie spędzą je członkowie Duńskiej Rodziny Królewskiej. 

https://royaldish.com/

W tym roku Królowa Małgorzata oraz jej synowie, książę Frederik i książę Joachim zdecydowali, że tegoroczne święta spędzą osobno! Monarchini wraz ze swoim mężem, księciem Henrikiem, będą cieszyć się sobą w Pałacu Marselisborg.

gala.de

Natomiast rodzina księżnej Mary i księcia Frederika uda się na kilkudniowy wyjazd do Australii, aby zobaczyć na niebie pierwszą gwiazdkę wraz z rodziną księżnej. Ostatnio byli tam w 2015 roku.

Pinterest

I najważniejsza informacja na blogu - rodzina Marie i Joachima zasiądzie do stołu wigilijnego z rodziną księżnej w Paryżu. Natomiast książę Nikolai i książę Felix po raz kolejny spędzą ten wspaniały czas ze swoją mamą, hrabiną Alexandrą. 

Hello Magazine

5 komentarzy:

 1. Pierwsze podziękowania za wspaniały blog, teraz z przyjemnością będę stale czytać. Wielkie dzięki za zmianę czcionki, tę naprawdę wygodniej się czyta, nie męczy tak wzroku. Wyjscie naprzeciw prósbom czytelnikow dowodzi, że ich szanujesz , bardzo Ci za to dziękuję. Powodzenia na blogu, robisz świetną robotę :-)). Pozdrawiam serdecznie. Milka

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że Margrethe i Henrik będą sami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście szkoda, ale w sumie to zrozumiałe, że Mary i Marie chcą odwiedzić swoje rodziny

   Usuń
 3. Może to będzie dla nich okazja do poukładania sobie wszystkiego.Można było się spodziewać,że rodzinka Mary i Freda poleci do Australii,bo robią to co dwa lata,a Marie pewnie chce pokazać dzieciom Boże Narodzenie we Francji.

  OdpowiedzUsuń
 4. I czcionka zdecydowanie lepsza :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger