Przyjęcie z okazji Dnia Pamięci Bohaterów w Pałacu Fredensborg

Wczoraj wieczorem w Pałacu Fredensborg miało miejsce przyjęcie wydane przez Królową Małgorzatę z okazji Dnia Pamięci Bohaterów. Takie typu kolacje z okazji tego dnia są wydawane co trzy lata. Książę Joachim, Księżna Marie oraz Księżna Mary byli obecni na tym wydarzeniu.Przyjęcie rozpoczęło się o godzinie 20:00, ale co najmniej pół godziny przed zjeżdżali się pierwsi goście. Członkowie Duńskiej Rodziny Królewskiej przebywali na miejsce według sukcesji: najpierw Marie i Joachim a potem Księżna Mary.

Przyjęcie zostało wydane specjalnie dla żołnierzy, którzy pracują dla swojej ojczyzny od ćwierć wieku lub nawet więcej. W czasie gali wręczano medale za zasługi dla obronności Danii, którego dokonała Królowa Małgorzata.CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:
Sukienka - nieznany projektant
Szpilki - BallyJest to prawdopodobnie ostatnie wyjście księżnej w tym miesiącu. Już na początku października będziemy mieli okazję ją zobaczyć w towarzystwie innych członków Duńskiej Rodziny Królewskiej (3 października - Oficjalne otwarcie parlamentu).Zdjęcia: billedbladet.dk, royaldish.com, kongehuset.dk

2 komentarze:

  1. Nie lubie outfitu całkowicie na czarno,ale tu Marie zachwyca. Ma pięknie zrobiony makijaż i fryzurę,co w połączeniu z błyszczącymi dodatkami rozświetla elegancką suknię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Suknia świetna, ale ta twarz- tyle makijażu, że wygląda jak ninaturalna, z wosku.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger