Księżna Marie na otwarciu Small Animal Veterinary Euro- and World Congress 2017

Dziś w godzinach popołudniowych miała miejsce oficjalna inauguracja Small Animal Veterinary Euro - and World Congress 2017 zorganizowana przez Danish Veterinary Association. Na tym wydarzeniu zaszczyciła swoją obecnością księżna Marie. Otwarcie miało miejsce w Bella Center.


Danish Veterinary Association (DVA) jest profesjonalną organizacją dla wszystkich lekarzy weterynarii w Danii. Należy do niej ponad 4 tysiące osób w tym 2,5 tysiąca jest aktywnych. Obejmuje wszystkie rodzaje lekarzy związanych z weterynarią: higieny żywności, naukowcy, pedagodzy, prywatni weterynarze, studenci i emerytowani weterynarze. 


Światowy Kongres Weterynarii, który został oficjalnie otwarty przez Jej Królewską Wysokość, polega na spotkaniu lekarzy i pielęgniarek z całego świata, na którym omawia się jak uniknąć w przyszłości hodowli zwierząt, które mają wrodzone niedożywienie.


Na tym wydarzeniu pojawiło się 2500 osób. Kongres został zorganizowany przez Duńskie Stowarzyszenie Wetenaryjne we współpracy ze Światowym Stowarzyszeniem Weterynaryjnym oraz Federacją Europejskich Stowarzyszeń Weterynaryjnych. Wszyscy zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć pokaz baletu wykonany przez Royal Youth Ballet.


Podczas tego wydarzenia księżna wygłosiła przemówienie, w którym mówiła, że opieka nad zwierzętami jest jedną z najważniejszych rzeczy oraz cieszy się, że tyle osób angażuje się w pomoc dla tych stworzeń.


CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:
Marynarka - Giorgio Armani
Bluzka - Baum & Pfergarten


Zdjęcia: kongehuset.dk, royaldish.com

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger