Sto lat Henrik!

Dziś swoje ósme urodziny obchodzi książę Henrik, jedyny syn księżnej Marie, a trzecia pociecha księcia Joachima. Niestety na razie nie pojawiły się żadne zdjęcia z udziałem dzisiejszego jubilata, ale mówi się, że już nie zostaną opublikowane.


Podobna sytuacja miały miejsce w dniu drugich i czwartych urodzin księcia (nie pojawiły się żadne oficjalne zdjęcia) i najwidoczniej mamy powtórkę z rozrywki. Pomijając tę sytuację, życzę Henrikowi spełnienia marzeń oraz rozwijania swoich umiejętności oraz żeby żył 100 lat a nawet więcej!


Kilka dni temu na stronie internetowej Royaldish pojawiło się urocze zdjęcie Henrika i Atheny podczas wizyty z rodzicami w parku rozrywki Bakken w Klampenborg. Miny Atheny są czadowe! :D


6 komentarzy:

 1. Szkoda ,że nie będzie oficjalnych zdjęć,ale rodzice pewnie stwierdzili,że po konfirmacji i ostatniej właśnie wizycie w parku nie są one potrzebne.
  8 lat -Henrik jest już bardzo duży.Wygląda mi na spokojnego chłopca i jest bardzo podobny do Felixa.Zanim się obejrzymy już stanie się jedną najlepszych partii w Danii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak.:) Wygląda na to, że Henrik wyrośnie na bardzo przystojnego mężczyznę.

   Usuń
 2. Szkoda, że nie ma żadnych nowych zdjęć :/

  OdpowiedzUsuń
 3. O ile Henrik jest ładnym dzieckiem, tak Athena coraz bardziej przypomina ojca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnie zdjęcie jest fajne. Jakie Athena ma duże oczy :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger