Mini rejs z Vedbaek do Kopenhagi

Dziś księżna Marie i książę Joachim wraz z dziećmi, księciem Henrikiem i księżniczka Atheną, przybyli do Vedbaek, aby wziąć udział w mini rejsie statkiem do stolicy Danii - Kopenhagi. Wydarzenie to miało miejsce kilka minut po godzinie jedenastej.


Na początku rodzinka została ciepło powitane przez osoby odpowiedzialne za to wydarzenie, a następnie nałożyli specjalne kamizelki w przypadku zatonięcia statku.

Ostatnio para książęca miała okazję przepłynąć się zabytkowym środkiem transportu w czasie drogi do Brazylii na Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio de Janeiro (pisałam o tym TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ).
Następnie wsiedli na pokład i pomachali do zgromadzonych osób na pożegnanie. Łącznie rejs z Vedbaek do Kopenhagi trwał kilkanaście minut.


Tego dnia księżna Marie postanowiła ubrać się ciepło, dlatego wybrała szerokie spodnie, bluzkę oraz sweter, nie wiadomo jakiej marki. Jako dodatki dobrała okulary przeciwsłoneczne oraz torebkę od Celine.Następne wyjście księżnej będzie miało miejsce jutro. Otóż jako patronka AIDS Foundation weźmie udział w specjalnych szkoleniach.A na koniec zostawiam Was z najbardziej uroczymi zdjęciami tego dnia (nie myliliście się - tak, z księżniczką Atheną w roli głównej):

3 komentarze:

 1. Cieszę się,że Marie i Joachim angażują dzieci w obowiązki,które nie tylko ich uczą,ale dają frajdę,zabawę i pozwalają nie rozstawać się z dziećmi,spędzić czas rodzinnie.
  Niestety stylizacja tragiczna.Dawno już takiej nie było.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale warkocz ładny i oryginalny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fryzura ładna, ale zgadzam się z Karoliną Joanną co do stylizacji. Tragiczna. Może i spodnie by uszły, ale nie w takim zestawieniu. Bardziej pasowałby na cieplejszy dzień i do białej bluzki. Marie chyba nie przemyślała tez obuwia. Szpilki na rejs tego typu? Do tego kompletnie nie pasowały. Eh...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger