Przyjęcie w Zamku Christiansborg.

Dziś, dokładnie o godzinie 12:30 w Pałacu Christiansborg odbyło się przyjęcie wydane przez Królową Małgorzatę na cześć olimpijczyków i paraolimpijczyków reprezentujących Danię na Igrzyskach w Rio de Janeiro.Punktualnie o 12:30 otworzyły się drzwi prowadzące do sali, gdzie tam miało odbyć się dzisiejsze wydarzenie. Członkowie Duńskiej Rodziny Królewskiej przybyli na miejsce według sukcesji - na początku księżniczka Benedikte, potem Marie i Joachim, następnie księżna Mary z dziećmi - Christianem i Isabellą (książę Frederik nie pojawił się na tym wydarzeniu, ponieważ prawdopodobnie miał wypadek podczas skoku z trampoliny) a na sam koniec - Królowa.Gdy rodzina królewska zajęła swoje miejsca, zaczęli przebywać sportowcy (200 osób), którzy przywitali się z Duńską Rodziną Królewską i przez kilka minut z nimi porozmawiać. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. złota medalistka w pływaniu, Pernille Blume, srebrny medalista w zapasach, Mark O. Madsen, brązowa medalistka w ujeżdżeniu, Stinna Tange Kaastrup, brązowy medalista w pływaniu Jonas Larsen (na zdjęciu poniżej).Byli także : brązowy medalista w grze badmintona, Victor Axelsen oraz brązowa medalistka w wioślarstwie, Anne Dsane Andersen (na zdjęciu poniżej).Strój księżnej Marie składał się z :

 • Sukienki od Diane von Furstenberg
 • Szpilek od LK Bennett
 • Kopertówki od LK Bennett

Reszta stroju nie została zidentyfikowana.


Na razie nie wiadomo kiedy ponownie zobaczymy księżną. Musimy poczekać do czwartku, bo wtedy są aktualizowane nowe wyjścia DRK.


4 komentarze:

 1. Marie wygląda bardzo uroczo.
  Podoba mi się patriotyczne zestawienie jasnego żakietu i ślicznej sukienki w czerwonym kolorze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marie bardzo ładnie się prezentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marie wygląda bardzo świeżo, tak wiosennie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie podoba mi się materiał sukienki, bo wydaje się tandetny. Żakiet nie został dobrze dobrany, nie wspomnę o tym, że ma okropne guziki.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger