Babcia księżnej Marie nie żyje !

Dziś dotarła do nas smutna wiadomość. Wczoraj wieczorem zmarła ukochana babcia księżnej, Odile de Sairigne. Miała 98 lat. Śmierć baronowej potwierdził Pałac Królewski w Kopenhadze.


Księżna nie raz podkreślała, jak babcia odgrywa ważną rolę w jej życiu. Zawdzięcza jej to, że cały czas była u jej boku i wspierała w  trudnych chwilach. 

Pogrzeb prawdopodobnie odbędzie się w Paryżu, rodzinnym mieście księżnej. Do Francji Marie i Joachim prawdopodobnie polecą z dziećmi, lecz nie wiadomo czy Henrik i Athena pojawią się na tym wydarzeniu. 

Z powodu śmierci babci, księżna zapewne nie będzie miała żadnych wyjść na zbliżające się dni. 


8 komentarzy:

 1. Bardzo smutna wiadomość[*]

  OdpowiedzUsuń
 2. Marie cały czas podkreślała w prawie każdym wywiadzie jak bardzo kocha swoją babcię i jak wiele jej zawdzięcza. Nie mogę sobie wyobrazić jak teraz bardzo cierpi :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Owszem, smutna wiadomość. Ale trzeba przyznać, że Baronowa dożyła pięknego wieku...

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże mogłabyś chociaż przeczytać tekst przed jego opublikowaniem, tego nie da się czytać i trudno cokolwiek zrozumieć. Dawno nie czytałam nic co byłoby tak nie stylistycznie napisane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam też dodać, że notka była pisana w pośpiechu, ponieważ mam dużo nauki. Jak tylko będę miała wolny czas to ją poprawię, ale o razu zaznaczam, że przez kilka dni jeszcze będziecie ,,cierpieć'' z tego powodu ;).

   Usuń
 5. Gdzie odbędzie się pogrzeb?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger