Nowe informacje na temat pary książęcej

W ciągu kilkunastu dni pojawiło się wiele ciekawych informacji na temat rodziny księżnej Marie i księcia Joachima. Dlatego postanowiłam zrobić jedno wielkie podsumowanie. Zapraszam do dalszej części!

BT

24 kwietnia Pałac Królewski oficjalnie potwierdził, że księżna Marie i książę Joachim złożą wizytę w szkole wojskowej w Varde, w której (od 1 sierpnia) książę Nikolai rozpocznie swoją 2-letnią edukacją jako oficer. Spotkanie zaplanowano na 15 sierpnia tego roku.

https://royaldish.com

16 maja ukazało się jedno zdjęcie z udziałem księcia Nikolaia. Zostało one wykonane podczas sesji zdjęciowej do duńskiego magazynu Dust. Dust Magazine jest czasopismem szczególnie poświęconym modzie oraz obecnym trendom. Istnieje w Danii od 2010 roku.

https://twitter.com/crownprincely

24 maja księżna Marie i książę Joachim obchodzili 10.rocznicę ślubu! Dzięki wiarygodnemu źródle, okazało się, że Pałac nie wyda żadnych oficjalnych zdjęć małżonków z tej niezwykłej okazji. Podobnie było w przypadku księżnej Mary i księcia Frederika. Zapewne będziemy musieli poczekać do czasu, gdy będą świętować 12,5 rocznicę ślubu ;).

TV 2 Blogg

A jak para książęca spędziła ten szczególny dzień? Prawdopodobnie zorganizowali małe przyjęcie dla najbliższej rodziny i przyjaciół w ich posiadłości znajdującej się na przedmieściach Kopenhagi. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć parze książęcej wszystkiego najlepszego!

https://www.billedbladet.dk

2 komentarze:

  1. Dziesięć lat minęło,a suknia Marie pozostaje niezmiennie piękna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak ten czas szybko leci. Widać,że są ze sobą szczęśliwi. Życzę im dużo szczęścia i miłości w małżeństwie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger