Książę Nikolai, książę Felix i hrabina Alexandra na odsłonięciu nowego portretu

Kilka dni temu hrabina Alexandra, a także książę Nikolai i książę Felix byli obecni na odsłonięciu nowego portretu hrabiny Frederiksborg, które odbyło się w Galleri-Puls-Art w Kopenhadze.

https://royaldish.com/

Autorką nowego portretu hrabiny Frederiksborg jest Lill-Marlen, która słynie z dzieł ukazujących fantastykę. Byłam naprawdę zaszczycona gdy Lill-Marlen zapytała się, czy chciałabym dla niej pozować. Widziałam jej obrazy i jestem pod wrażeniem jej zdolności malarskich. Natomiast nie widziałam jeszcze efektu końcowego, więc jestem jeszcze bardziej podekscytowana - powiedziała hrabina Alexandra tuż przed odsłonięciem obrazu.

Już za kilka tygodni książę Nikolai opuści mury szkoły Herlufsholm w Naestved, aby od września rozpocząć karierę wojskową w specjalnej bazie znajdującej się w Varde. 15-letni książę Felix w krótkim wywiadzie przyznał, że będzie tęsknił za swoim starszym bratem, ale również zażartował, że pewnie Nikolai będzie przyjeżdżał do niego co dwa tygodnie.

Również sprawę skomentowała hrabina Alexandra. Dla mediów wyznała, że cieszy się z obecności synów na tak ważnym dla niej wydarzeniu. Dodała także: Będą moimi synami nawet jak opuszczą dom. Tak właśnie jest z matkami.

 Krestine Havemann

4 komentarze:

 1. Z kim mieszkaja na co dzień Nokolai i Felix?

  OdpowiedzUsuń
 2. Alexsandra wygląda na tym portrecie jak Wonder Women :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Intrygujący, niepokojący portret. Zdolności artystki nie podlegają żadnym dyskusjom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skad bierzesz tak aktualne informacje?:) Masz moze informacje lub przypuszczenia "do przodu" gdzie pojawi sie rodzina krolewska?:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger