Wizyta w centrum dla dzieci z autyzmem + Premiera filmu na temat autyzmu

Dziś księżna Marie jako patronka organizacji dotyczących autyzmu, udała się do miasteczka Storstrom aby odwiedzić wspólnotę mieszkaniową, w której przebywają dzieci z autyzmem oraz ich rodziny. Spotkanie miało miejsce w godzinach popołudniowych.

https://royaldish.com


Księżna została powitana przez jedną z dziewczynek zmagających się z autyzmem oraz jej mamą. Następnie miała okazję porozmawiać z innymi rodzicami na temat tego w jaki sposób specjalne centrum pomaga w kształceniu dzieci.

https://royaldish.com

Również Jej Królewska Wysokość miała okazję udzielić konwersacji z niektórymi dziećmi. Dowiedziała się jakie metody są stosowane w rozwoju edukacji dzieci z autyzmem. Z tej okazji dzieci przedstawiły księżnej specjalnego robota, który pomaga im w uczeniu się.

https://royaldish.com


Następnie miała miejsce premiera 25-minutowego filmu na temat cyfrowego rozwijania edukacji dzieci i młodzieży z autyzmem. Pokazuje on w jaki sposób roboty pomagają im w codziennym życiu np. gotowanie czy wykonywanie innych praktycznych zadań.

https://royaldish.com


Po obejrzeniu filmiku, księżna udzieliła krótkiego wywiadu dziennikarzom, w którym wyraziła swoją opinię na temat dzisiejszej projekcji:

Film był naprawdę dobry. To pokazuje, jak ważne jest dla osób z autyzmem korzystanie z cyfrowych narzędzi, co powoduje lepsze codzienne życie. Nie mogłam się doczekać obejrzeć ten dokument.

https://royaldish.com


https://royaldish.com


CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:
Buty - Sergio Rossi
Kopertówka - Naledi Copenhagen

https://royaldish.com

2 komentarze:

 1. Spodnie wydają mi się za długie i źle wypadły z świetnymi botkami od Rossi.
  Autyzm to bardzo poważna sprawa,niestety trochę zapomniana,nie rozumiana przez społeczeństwo. Dobrze,że o losie dzieci przypomina Marie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  to jest bardzo ważne, że księżna wspiera organizacje zajmujące się autyzmem. Tak, jak poprzedniczka uważam, że to wspaniała inicjatywa.
  Księżna wygląda ślicznie i ma piękne kolczyki.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger