Przyjęcie w Pałacu Fredensborg

Wczoraj w godzinach wieczornych miało miejsce przyjęcie i koncert w Pałacu Fredensborg, który został zorganizowany przez Królową Małgorzatę II dla przedstawicieli środowiska i sektora spożywczego. Oprócz monarchini również na tym wydarzeniu byli obecni: Książę Frederik, Księżna Marie i Książę Joachim.

https://royaldish.com

Oprócz członków Duńskiej Rodziny Królewskiej, zaproszono także 150 gości zajmujących się dbaniem o środowisko i zapobieganiu marnotrawstwa żywności. Księżna Marie bardzo chętnie angażuje się w tego typu akcje, dlatego nie mogło jej na tym zabraknąć.

https://royaldish.com

Niestety zabrakło księżnej Mary, która w tamtym czasie odbywała podróż po Mali. Wydarzenie rozpoczęło się od koncertu, w którym zaprezentowały się duńskie orkiestry. Rodzina Królewska z ciekawością przyglądali się wokalom muzycznym w specjalnej królewskiej loży.

https://royaldish.com

https://royaldish.com

Następnie udano się do sali balowej Pałacu Fredensborg, gdzie tam dla zaproszonych gości czekała kolacja. Z menu można wyczytać, że zaserwowano m.in. mieszkankę grzybów z majonezem grzybowym, pieczoną szynkę oraz żabnicę z marynowanymi zielonymi pomidorami. 

https://royaldish.com

https://royaldish.com

A na deser podano placek śliwkowy, tartę z kumkwatami i bezą oraz ciasto jabłkowe. Oczywiście ne mogło także zabraknąć wina autorstwa samego księcia Henrika. 

https://royaldish.com

CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:
Szpilki - Jimmy Choo

https://royaldish.com

4 komentarze:

 1. Królowa ma zabójczy styl !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mina Frederika na ostatnim zdjęciu :)
  Interesujące połączenie aksamitnego garnituru i srebrnych sandałków,choć nie w moim stylu. Piękne uczesanie,dziewczęce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Królowa jak zwykle zaszalała, i paseczki i koronka i kontrastowe kolory. Zastanawiam się, kto jej doradza w kwestii ubioru? I kto ośmielił się uszyć taką suknię, wiedząc, że jego nazwisko będzie kojarzyło się z takim modowym koszmarkiem. Swoją drogą zachodzę w głowę, skąd przy takich możliwościach finansowych takie nietrafione wybory? Jak to możliwe, że nikt nie doradza tak prosto z serca a nie schlebia i przyklaskuje temu, co wybrała królowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. A propos, czcionka, której używasz jest bardzo nieczytelna i niekomfortowa w odbiorze. Może ją zmienisz na bardziej prostą?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger