Pobyt z dziećmi z autyzmem w parku rozrywki w Tivoli

Dziś księżna Marie w godzinach popołudniowych przybyła do parku rozrywki w Tivoli aby tam, jako patronka organizacji związanych z autyzmem, spędzić cały dzień w towarzystwie z kilkoma podopiecznymi zmagającymi się z autyzmem.

https://royaldish.com

Księżna została powitana przez pięcioro dzieci, ich rodziców oraz rodzeństwo. Następnie udali się na kolejkę górską. Tivoli Gardens to drugi najstarszy park rozrywki na świecie, który został otwarty w sierpniu 1843 roku. W 2015 roku był trzecim najchętniej odwiedzanym parkiem w Europie a liczba odwiedzających wzrosła do 4,7 mln osób.


Podczas wydarzenie mieli także wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach m.in w robieniu naleśników. Mieli okazję przespacerować się po ogrodach a także zjeść pyszny obiad i udać się na przejażdżkę statkiem pirackim.Te spotkanie również miało na celu polepszyć relacje między dziećmi z autyzmem a ich rodzeństwem, ponieważ trudno jest utrzymywać dobre relacje. Między takim rodzeństwem zwykle dochodzi do konfliktu między uczuciami a zrozumieniem. Z jednej strony rodzeństwo rozumie niepełnosprawność brata lub siostry ale z drugiej strony czują się trochę zaniedbani, ponieważ cała uwaga rodziców jest skupiona na rodzeństwu z autyzmem.CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:
Płaszczyk - Emporio Armani
Torebka - Celine

https://royaldish.com

A juz jutro kolejne wydarzenie - w Danii będzie obchodzona 500.rocznica Reformacji. Z tej okazji w Pałacu Christiansborg odbędą się uroczystości na których pojawią się członkowie Duńskiej Rodziny Królewskiej, w tym Marie i Joachim.

https://royaldish.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger