Artykuł z Billed Bladet - ,,Pochwała dla księcia Felixa - ani jednego błędu'' + więcej

Dziś postanowiłam dla Was przetłumaczyć artykuł z duńskiej strony internetowej Billed Bladet. Artykuł jest o księciu Felixie i jego konfirmacji, która miała miejsce prawie 3 tygodnie temu. Zapraszam do dalszej części!


Kaplica Pałacu Fredensborg była świadkiem bardzo szczególnego wydarzenia - konfirmacji drugiego syna księcia Felixa. 14-letni książę został pochwalony przez kapelana, który przewodniczył nabożeństwu, Erika Normana Svendsena.


Byliśmy zachwyceni tym, jak bardzo się angażował w współpracę z nami - powiedział kapelan, który przygotowywał księcia do przyjęcia tego sakramentu. Wyznał także, że Felix wygłosił dla niego przemówienie, w którym podziękował za przygotowanie to jednego z najważniejszych wydarzeń w jego życiu.


Starałem się zachować powagę dla księcia Felixa. Ta rozmowa bezpośrednia była tylko i wyłącznie dla niego - powiedział Erik Norman Svendsen.****************************************************************

Dziś swoje 10.urodziny obchodzi księżniczka Isabella - drugie dziecko jak i pierwsza córka księżnej Mary i księcia Frederika. Z tej okazji pojawiły się nowe oficjalne zdjęcia (więcej zdjęć znajduje się na blogu o księżnej Mary). 100 lat Isabella!1 komentarz:

  1. To dla każdego powinno być ważne wydarzenie.Cieszę się,że Felix do tego tak podszedł.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger