Wizyta na Grenlandii - II dzień + Joachim,Henrik i Athena na otwarciu nowego podwodnego tunelu.

Dziś księżna rozpoczęła swój drugi dzień oficjalnej podróży do Grenlandii. Tego dnia odbyła aż cztery spotkania : wizyty w trzech domach opieki dla osób zmagających się z autyzmem dla dzieci, dla młodzieży i osób dorosłych, a także zwiedziła Muzeum Narodowe.Księżna rozpoczęła swój drugi dzień podróży od godziny 10:00. Odwiedziła domy opieki dla dzieci, młodzieży i dorosłych zmagających się z autyzmem w ramach instytucji Uulineq, Miała okazję porozmawiać z podopiecznymi i ich rodzinami.Ostatnim wydarzeniem tej podróży było zwiedzanie Muzeum Narodowego Grenlandii. Podczas podróży wykonano kilka zdjęć księżnej.Niestety z drugiego dnia wizyty pojawiły się tylko trzy zdjęcia. Strój księżnej aż tak nie uległ zmianie : kurtka od Parajumpers i torebka od Celine.

A jutro trzeci jak i ostatni dzień podróży.

**********************************************

Również tego samego dnia, gdy mamy nie ma w domu, książę Joachim zabrał swoje najmłodsze pociechy do Fjord & Belt, aby uczestniczyć w inauguracji nowego podwodnego tunelu.Podczas tego wydarzenia, Joachim powiedział kilka słów na temat dzisiejszego wydarzenia :

Przez kilka wizyt miałem przyjemność być świadkiem rozwoju, które wydarzyło się w Fjord & Belt [...] Mam nadzieję, że następna generacja będzie miała dużo dobrych wspomnień z tego miejsca. Wszystkiego Najlepszego !A na koniec zagadka : Znajdź Athenę ;) !3 komentarze:

  1. Jak patrzę na to zdjęcie to robi mi się zimno:)Podziwiam,że księżna pojechała po tylu miesięcach zimy pojechała w jeszcze zimniejsze miejsce.Ale cel tej podróży był z pewnością dla Marie najważniejszy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcie ale mi też się robi zimno jak patrzę na to zdjęcie:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszy mnie fakt, że Marie angażuje sie w tak ważną kwestię.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger