Bankiet Noworoczny 2017

Dziś około godziny 18:30 zaczęli zjawiać się zaproszeni goście na Bankiet Noworoczny, który corocznie jest organizowany przez Królową Małgorzatę II. Jak co roku, obecni byli na nim m.in : Królowa, Henrik, Mary, Frederik, Marie i Joachim.


Bankiet Noworoczny został wydany przede wszystkim dla rządu, najwyższych urzędników państwowych oraz kierowników Trybunału Królewskiego.


Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in premier Lars Lokke Rasmussen, minister spraw zagranicznych Anders Samuelsen, minister finansów Kristian Jensen czy minister obrony Claus Hjort Frederiksen.Jako dania na dzisiejszej kolacji zaserwowano bulion z bażanta, zupę mięsną z pierogami, kuleczki z ziemniaków, jagnięcinę, serowe ciasto oraz bezę.Tak jak przypuszczano, suknię księżnej zaprojektował Ole Yde, na której wisiał Duński Order Słonia. Jako dodatki dobrała swoją kwiatową tiarę oraz szpilki od Zary. Reszta stroju na razie nie została zidentyfikowana.Nie wiadomo na razie kiedy ponownie zobaczymy parę książęcą lub samą księżną, ale 8 stycznia prawdopodobnie odbędzie się przyjęcie urodzinowe dla księcia Vincenta i księżniczki Josephine, którzy tego dnia obchodzą swoje 6.urodziny.
6 komentarzy:

 1. Sukienka nie jest zła tylko trochę za ciemna. Jednakże plus za skromność i dobry fason

  OdpowiedzUsuń
 2. Suknia mi się nie podoba. Kolor ujdzie, ale ten mieniący się i opinający i marszczący się na brzuchu materiał, spod którego odznacza się biustonosz jest okropny. Trochę jak wąż.
  Fryzura na plus.

  OdpowiedzUsuń
 3. albo mi się wydaje albo Marie ma podobną suknie do Księżnej Sofii ze Szwecji

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie wygląda Marie.Sukienka skromna a zarazem błyszcząca - karnawałowa.Przy takiej figurze Marie może sobie na taki fason pozwolić.:)DW.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje pierwsze wrażenie "łał "!
  Suknia błyszcząca,ale nie przesadziła,z klasą z skromnymi dodatkami.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger