Pytania na temat Marie + więcej

Dziś ta notka należy do Was. Mianowicie pod tym postem możecie zamieszczać w komentarzach pytania na temat księżnej Marie, a ja postaram się na nie opowiedzieć. Jeśli Was coś ciekawi w księżnej lub jakieś pytanie na jej temat nie daje Wam spokoju, napiszcie !


***********************************************

Również chciałam Was zapytać czy dobrym pomysłem będzie wprowadzenie serii Podsumowanie Tygodnia czyli opis wyjść księcia Joachima, księcia Mikołaja, księcia Felixa, hrabinie Alexandrze.... Co wy na to? Wpadłam na ten pomysł, ponieważ, jak zauważyliście, Marie zazwyczaj odbywa mało wyjść, a ja nie chcę żeby było pusto na blogu. W razie czego jeśli będziecie mieć lepsze pomysły, piszcie swoje propozycje w komentarzach.8 komentarzy:

 1. Według mnie to bardzo dobry pomysł żeby wprowadzić Podsumowanie Tygodnia, chętnie poczytam o wyjściach innych. W sumie to mam pytanie, ale nie dotyczy ono Marie. Jak dużo obowiązków wykonuje książę Joachim i hrabina Alexandra( czy wykonuje ona jakiekolwiek obowiązki) w ciągu np. tygodnia? Sporo ich jest? Dzięki za odpowiedź. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książę Joachim wykonuje mało obowiązków królewskich, ale można powiedzieć, że zazwyczaj ma więcej wyjść niż księżna Marie. Myślę, że wykonuje co najmniej 10 oficjalnych wyjść miesięcznie. Hrabina Alexandra jest teraz prywatną osobą ze względu na jej rozwód z Joachimem, ale od czasu do czasu możemy ją zobaczyć na różnego rodzaju przyjęciach charytatywnych czy maratonach. Ciężko stwierdzić ile ma obowiązków.

   Usuń
 2. Ok. Mam kilka pytań:
  1. Czym w przyszłości mogą zajmować się młodsze dzieci Freda i dzieci Joachima? Będą pracować? Ze względu na dalsze miejsca będą wykonywać jakieś funkcje państwowe?
  2. Skoro Alexandra nie udziela się zbyt często chartatywnie to czy gdzieś pracuje? Skoro jest z wykształcenia ekonomistą to czy wróciła do profesji?
  3. Rok temu pisalas o decyzji rządu o zaprzestaniu finansowania wnuków Królowej (oprócz Christiana oczywiscie). Czy wiadomo jaka decyzja została ostatecznie podjęta?

  Dziękuję za odpowiedzi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze....

   4. O operacjach plastycznych innych królowych i ksieznych coś wiadomo (np. o tym, że Letizia miala korektę nosa). Czy Marie coś poprawiła? I czy może wiadomo do jakich fryzjerów i kosmetyczek chodzi? Albo jakich używa kosmetyków (swoją drogą to dobry pomysł na serię)? :)

   Usuń
  2. 1. To będzie zależało od nich samych, ale Christian raczej nie będzie mógł pracować ze względu na to, że wkrótce będzie królem, ale jestem prawie pewna, że dzieci Joachima raczej będą musiały same zapracować na siebie.
   2. Niestety nie wiadomo gdzie obecnie pracuje Alexandra lub czy w ogóle ma pracę.
   3. Prawdopodobnie rozmowy trwają nadal, wszyscy mają odmienne zdania na ten temat.
   4. Mówi się, że księżna Mary miała coś wspólnego z medycyną estetyczną, ale nie wiadomo jak jest naprawdę. Kilka lat temu miał miejsce skandal, który mówił, że podobno Marie powiększyła piersi, ale okazało się to nieprawdą. Myślę, że Marie nic nie poprawiała. A co do kosmetyków - nic nie wiadomo :).

   Usuń
 3. Z chęcią dowiem się czegoś o innych członkach rk,mało o nich wiadomo.

  OdpowiedzUsuń
 4. 1)Czy Marie ma stylistę czy sama wybiera stylizacje?
  2)Co wiadomo o zainteresowaniach Mikołaja i Felixa?
  3)Jakie są relacje Marie i Królowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Podobno sama dobiera ubrania, ale to nie jest potwierdzona informacja.
   2. Podobno chłopcy interesują się sportem, ale również to nie jest potwierdzone.
   3. Bardzo dobre. Można zobaczyć na niektórych fotografiach jak się witają, a nawet odbyły kilka wspólnych wyjść.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger