Marie na warsztatach SOVI dla osób z autyzmem.

Dziś księżna Marie złożyła wizytę w miejscowości Herlev, aby odwiedzić ośrodek, w którym organizowane są szkolenia dla osób dorosłych zmagających się z autyzmem. To było pierwsze samodzielne wyjście Marie w nowym roku.


Spotkanie odbyło się wczesnym popołudniem. Księżna została powitana przez pracowników ośrodka oraz organizatorów tych warsztatów. SOVI jest miejscem do pracy dla osób dorosłych z autyzmem. Głównym celem pracowni jest stworzenie pracy i tożsamości miejsc pracy dla swoich pracowników.Pracownicy uczą się rozwijać swoje umiejętności oraz planować swoją przyszłość w celu przygotowania ich na rynek pracy. Każdego dnia, dyrektorzy ośrodka zwykle omawiają plan dnia pracy dla pracowników.Zwiedziła m.in kuchnię, gdzie tam pracuje dwóch mężczyzn. Opowiedzieli księżnej czy taka praca ich uszczęśliwia. Rozmawiając z Marie, dekorowali babeczki.Miała także okazję zobaczyć prace wykonane przez nich samych.

Księżna miała także okazję odwiedzić dział, w którym pracownicy zmagają się z mechaniką i budownictwem. Spotkała się także z jedną z pracowniczek, Helene Larsen, która powiedziała jej kilka słów o swojej pracy.Co do stroju, uważam, że księżna coraz bardziej zaczyna mnie zachwycać. Tego dnia zdecydowała się na nową marynarkę od Ralpha Laurena oraz botki od Prady. Reszta stroju nie została zidentyfikowana.A to filmik z dzisiejszego wydarzenia :


5 komentarzy:

 1. Świetna stylizacja. Przede wszystkim podoba mi się kolor żakietu.

  OdpowiedzUsuń
 2. To chyba nowy żakiet - bardzo ładny. Nareszcie nie ten sam fioletowy, który wydawał się ostatni przymały w biuście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna stylizacja-wygodna,biznesowa,ale ciekawa.Takie połączenie botków i cygaretek sama będę nosić,bo zakochałam się w nim:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylizacja jest śliczna, najbardziej podoba mi się żakiet :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładna stylizacja podoba mi się,też taką muszę dla siebie taką kupić.Podoba mi się także pozytywne podejście do swej misji z tym pięknym uśmiechem Marie:)DW

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger