Wizyta islandzkiej pary prezydenckiej w Danii - dzień II - przyjęcie dla Królowej Małgorzaty II.

Drugiego dnia para prezydencka odbyła dużo spotkań w towarzystwie Księżnej Mary i Księcia Frederika (więcej informacji o tych wyjściach na blogu o Mary). Ostatnim wydarzeniem tego dnia było przyjęcie wydane przez parę prezydencką na cześć Królowej Danii.Na bankiecie byli obecni : Królowa Małgorzata, Księżna Mary, Książę Frederik, Księżna Marie, Książę Joachim oraz Księżniczka Benedikte. Członkowie DRK pojawili się na miejscu w kolejności odwrotnej od sukcesji do tronu.Gdy Joachim i Marie dotarli do sali, przywitali się z islandzką parą prezydencką, a następnie zrobiono wspólne zdjęcie. W tym czasie przybyli Mary i Frederik, a następnie Królowa Małgorzata.Gdy wszyscy przybyli na miejsce, rozpoczęła się seria przemówień. Najpierw Królowa w swoim przemówieniu podziękowała za zgodę na przyjazd do Danii i jest jej bardzo miło z tego powodu. Również przemówienie wygłosił prezydent Islandii, który pokazał swoje wielkie poczucie humoru.Na zdjęciach można było zobaczyć, że rodzeni bracia jak ich jego żony, mają bardzo dobre relacje.

Ze stylizacji księżnej Marie zidentyfikowano kopertówkę, która pochodzi od Bottega Veneta. Również rozpoznaję żakiet księżnej - niestety nie wiem czyjego jest projektu, ale miała już go na sobie podczas koncertu w Pałacu Fredensborg, 12 października 2011 roku. Wtedy księżna była w 6.miesiącu ciąży z Atheną.


A poniższe zdjęcie aż się prosi o podpisanie : ,,Kochanie, tylko jeden kieliszeczek'' :D.


4 komentarze:

 1. Gdzieś już widziałam ten żakiet...Jednak najbardziej podobają mi się szpilki,delikatne uczesanie i kolczyki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie mylisz się. Księżna Marie miała go na sobie w październiku 2012 roku gdy była w ciąży z Atheną :)

   Usuń
 2. W kolejności odwrotnej do listy sukcesji, bo księżniczka Benedikte przybyła pierwsza ;) Jest tak, jak podczas przyjazdu na otwarciu Palamentu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tak. Przyznam się, że w sumie nie wiedziałam jak to ładnie sformułować :P

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger