Zaległe informacje + więcej

Ze względu na to, że dziś zakończył się cykl najlepszej stylizacji księżnej Marie na przestrzeni lat, dziś czeka Was kolejna dawka informacji na temat Duńskiej Rodziny Królewskiej. Zapraszam do dalszej części!

Billed-Bladet

Dokładnie 14 marca zakończyła się żałoba z powodu śmierci księcia Henrika. Oznacza to, iż członkowie Duńskiej Rodziny Królewskiej ponownie wracają do swoich obowiązków. Ponadto Pałac Królewski podał już dwie daty oficjalnych wyjść księżnej Marie.

folketidende.dk

Prezentują się one następująco:
  • 20 marca - Księżna Marie odwiedzi siedzibę organizacji Madkamp, której celem jest zapewnienie jeszcze większej wiedzy uczniów na temat żywności
  • 24 marca - Księżna Marie i Książę Joachim wezmą udział w obchodach 50.rocznicy powstania parku Legoland (bardzo możliwe, że zabiorą ze sobą Henrika i Athenę!)

Mynewsdesk

*******************************************************

Również Pałac Królewski oficjalnie potwierdził gdzie odbędą się tegoroczne obchody urodzin Królowej Małgorzaty II. Monarchini zdecydowała, że w tym roku, wraz ze swoją rodziną, pozdrowi poddanych z balkonu Pałacu Amalienborg. Warto przypomnieć, że rok temu, swoje 77.urodziny świętowała z najbliższymi w Pałacu Marselisborg.

DR

**********************************************************

Ostatecznie podjęłam decyzję, że ankieta na stylizację miesiąca lutego 2018 roku nie odbędzie się. W tym miesiącu księżna odbyła tylko jedno, oficjalne wyjście. Nie chciałam do ankiety dodawać stylizacje z uroczystości żałobnych, ponieważ miały one bardziej charakter prywatny oraz uważam, że ich ocenianie w tej sytuacji raczej nie przystoi. Dlatego stylizacją lutego zostaje:

royaldish.com

2 komentarze:

  1. Fajnie że wracają do swoich obowiązków po trudnym czasie. I również cieszę się że nie wstawisz stylizacji z okresu pogrzebu, a właściwie dziękuję Ci za uszanowanie ich prywatności w tym czasie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobra decyzja z niedodawaniem do oceny stylizacji z pogrzebu i nabożeństw żałobnych.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger