Świąteczny koncert DanChurchAid

Dziś księżna Marie przybyła do kaplicy Pałacu Fredensborg w Hillerod, aby wziąć udział w świątecznym koncercie zorganizowanym przez organizację charytatywną DanChurchAid, której patronuje od 2011 roku.

https://royaldish.com/


Koncert ten organizowany jest corocznie aby podziękować pracownikom jak i wolontariuszom i patronom za ich ciężki wysiłek włożony w cel organizacji. Dla przypomnienia, DanChurchAid to niezależna organizacja humanitarna, która pomaga biednym ludziom zamieszkującym różne zakątki świata.

https://royaldish.com/


W ciągu kilku lat, w imieniu DanChurchAid, Marie odbyła kilka niezapowiedzianych podróży do najbiedniejszych państwa świata takich jak Etiopia czy Birma. W tym roku przedstawiciele organizacji dobroczynnej postanowili postanowili zorganizować koncert, a nie hucznego przyjęcia, aby uczcić 500.rocznicę Reformacji oraz 400-lecie konsekracji kaplicy Fredensborg.

https://royaldish.com/


Księżna miała okazję siedzieć w pierwszym rzędzie u boku: Birgitte Qvist-Sorensen - sekretarza generalnego DanChurchAid oraz Hildy Heick, Kelda Heick i Laury Bro - ambasadorów DanChurchAid.

https://royaldish.com/


Koncert rozpoczął się długim przemówieniem biskupa diecezji kopenhaskiej, Czesława Kozona (który ma polskie korzenie), który nawiązał do tegorocznych wydarzeń obchodzonych w Danii. Następnie księżna Marie zapaliła świeczkę na specjalnym drzewku.


Po zakończeniu koncertu, wszyscy zaproszeni goście udali się na mały poczęstunek.

https://royaldish.com/


CO MARIE MIAŁA NA SOBIE:
Płaszczyk - Giambattista Valli
Kozaki - Jimmy Choo
Kopertówka - Carlend Copenhagen

https://royaldish.com/

2 komentarze:

  1. Kocham takie klasyczne,jasne płaszczyki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Marie bardzo ładnie w jasnych płaszczykach :) Bardzo mi się podoba w nich :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger