Christian Grassiot - ojczym księżnej Marie

Tak jak już zapewne wyczytaliście w biografii księżnej - jest ona jedyną córką Francoise Grassiot oraz Alaina Cavalliera. Oboje postanowili się rozwieść i zacząć nowe życie z innymi partnerami. Dziś przybliżę parę informacji na temat ojczyma Marie, męża jej matki - Christiana Grassiota.

zimbio.com

Co prawda nie ma o nim aż tak dużo informacji, lecz znalazłam parę faktów z jego życia. Jak można przeczytać na stronie CDI Global:

Christian Grassiot jest członkiem CDI Global stowarzyszonym z paryskim biurem we Francji. Aktywnie pracuje również w Szwajcarii. Christian dzieli swój czas między Szwajcarię, gdzie obecnie mieszka, a Francją i Turcją, gdzie tam rozwinął duży przepływ transakcji.


Christian jest absolwentem MBA w Northwestern University of Chicago w Illinois. Pracował dla Lazard Freses w Paryżu. Przed rozpoczęciem działalności finansowej Christian pracował w sektorze produktów konsumenckich (Ralston Purina, General Food), gdzie zajmował ważne stanowiska kierownicze w Europie i Stanach Zjednoczonych.


Był także udziałowcem założycielskim Investors in Private Equity i Corn Investments Ltd. W CDI Global pracował jako konsultant finansowy z najbardziej prestiżowymi międzynarodowymi klientami, do których należały znane międzynarodowe firmy, bankami centralnymi oraz władzami monetarnymi z głównych krajów. 

http://www.cdiglobal.com

3 komentarze:

 1. Marie to istna kopia swojej matki! Juz wiemy, jak ksiezna bedzie wugladala za kilka lat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A według mnie nie jest ona prawie wcale podobna do matki :)

   Usuń
 2. W zasadzie o rodzinie Marie wiem bardzo,bardzo niewiele.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger