Marie na świątecznym koncercie AIDS w Kopenhadze

Dziś księżna Marie jako patronka AIDS Foundation, wzięła udział w świątecznym koncercie zorganizowanym przez prezes fundacji, Susse Wold (która pełni swoją funkcję już od 30 lat) oraz Andreasa Gyllinga Æbelø, dyrektora fundacji.Księżna już pod samym budynkiem została powitana przez Susse Wold, następnie pozowały do zdjęć. Nie zabrakło również miłego upominku - bukietu kwiatów. Świąteczny koncert AIDS Foundation organizuje się corocznie w ostatnią niedzielę listopada począwszy od 1996 roku.

billedbladet.dk


Księżna pojawia się na tym wydarzeniu, odkąd została patronką fundacji czyli od 2012 roku. W czasie sesji pań mogliśmy dostrzec gips na nodze pani prezes. Okazało się, że kilka dni wcześniej Susse złamała kostce, ale nawet taki wypadek nie przeszkodził jej w uczestniczeniu na tym wydarzeniu.Koncert rozpoczął się występem śpiewaków operowych Jensa-Christiana Wandta oraz Andrei Pellegrini. Następnie miało miejsce wygłoszenie przemówień. Wśród osób przemawiających znalazła się oczywiście Marie, ale na razie nie wiemy co dokładnie powiedziała.Jako ciekawostkę tego wydarzenia można powiedzieć, że na tych uroczystościach również był obecny Charles-Henri Keller, bratanek księcia Henrika, który ma bliskie relacje z Marie, Joachimem i ich dziećmi.

billedbladet.dk


Jeśli chodzi o stylizację, księżna zdecydowała się na czerwoną marynarkę (zapewne nawiązującą do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia lub koloru przewodniego fundacji AIDS), czarny golf oraz czarną spódnicę (wszystkie te ubrania na razie nie zostały zidentyfikowane). Jako dodatek dobrała ukochane botki od Sergio Rossi oraz kopertówkę od Carlend Copenhagen.3 komentarze:

  1. Marie wygląda bardzo ładnie. Czerwony bardzo jej pasuje, a garsonka jest całkiem ładna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze,że ożywiła czerń czerwienią.Pasuje do urody.

    OdpowiedzUsuń
  3. Chciałabym poprosić czy nie mogłabyś zmienić czcionki? Ta jest bardzo ładna ale mecsy oczy przy dłuższym czytaniu , jak zawsze przy wielkich literach. Przemysl proszę, będę wdzięczna. Pozdrawiam. Kasia

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger