Książę Joachim o jedzeniu słodyczy przez Henrika i Athenę

15 listopada 2017 roku ukazał się artykuł na temat księcia Joachima i jego najmłodszych dzieci, księcia Henrika i księżniczki Atheny. Podczas wręczenia nagród Lidze Badawczej Stowarzyszenia Diabetologicznego, Joachim wypowiedział się na temat jedzenia słodyczy przez jego dzieci.

http://www.billedbladet.dk

Pomimo zdrowego stylu życia, w rodzinie Marie i Joachima także znajdzie się jeden dzień rozpusty, który zawsze robią w piątek wraz ze swoimi dziećmi. Prawie cały czas para książęca stara się przygotowywać dla dzieci w pełni wartościowe posiłki a nawet organizować zabawy na świeżym powietrzu. 

Billed-Bladet

Ale praktycznie tak jak w każdej rodzinie, znajdują też miejsce na dzień, w którym mogą sobie pozwolić na słodycze i inne niezdrowe jedzenie. 

Zwykle jemy zróżnicowane produkty ale mimo to od czasu do czasu pozwalamy sobie i dzieciom na niezdrową żywność - powiedział książę Joachim.


Dla księcia Joachima nie chodzi tylko o zdrowe odżywianie się w pogoni za zdrowym życiem, ale także nad właściwym podejściem, motywacją.

Myślę, że największą motywacją na zdrowe odżywianie się jest to, że żyje się dłużej. Jeśli masz pozytywne podejście do życia, żyjesz zdrowiej i chcesz tego jeszcze więcej. Najbezpieczniejszym sposobem na zdrowe życie nie jest stworzenie zdrowego stylu życia dla religii, ale stworzenie naturalnego nawyku, który przynosi życiu radość. 

http://kongehuset.dk

2 komentarze:

  1. I słusznie.Dzieci muszą mieć jakąś przyjemność- jak żyć bez czekolady czy ciastek? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I słusznie. Dzieci muszą mieć trochę przyjemności- jak żyć bez czekolady i ciastek? :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger