Jak będzie wyglądać księżniczka Athena w przyszłości?

Na pewno większość z Was ciekawi, jak w przyszłości będą wyglądać królewskie dzieci. Dziś w tej notce, pragnę pokazać jak być może za kilka lat będzie wyglądać najmłodsza pociecha Marie i Joachima, księżniczka Athena.

Księżniczka urodziła się 24 stycznia 2012 roku, niedawno obchodziła swoje 5 urodziny. Pomimo, że jest najmłodszym członkiem DRK to nie cieszy się wielką popularnością jak dzieci księcia Frederika. Złośliwi mówią także, że niezbyt kusi urodą. 


W sumie to każdy ma swoje zdanie, ale warto wiedzieć, że to jest jeszcze dziecko, które się rozwija i kto wie? Może wyrośnie na o wiele piękniejszą piękniejszą dziewczynę niż jej mama Marie? Czas pokaże.... Tymczasem w Internecie zaczęły się pojawiać informacje na temat przyszłego wyglądu duńskiej księżniczki. Internauci zaczęli porównywać Athenę do brytyjskiej młodej aktorki, Millie Bobby Brown.


12-letnia aktorka urodziła się w Hiszpanii, ale jej rodzice są brytyjskiej narodowości. Co prawda większość z Was by nie uwierzyła, że Athena mogłaby tak wyglądać za kilka lat, ale mam również dowód na to, że być może księżniczka będzie przypominać Mollie. Poniżej znajduje się zdjęcie Mollie w wieku 5 lat.


Postanowiłam także wykonać kolaż porównujący zdjęcia dziewczynek w tym samym wieku. Co myślicie o tym?


PS, W Internecie znalazłam urocze zdjęcie Marie z Atheną wykonane 26 lipca 2013 roku podczas letniej sesji zdjęciowej.


2 komentarze:

  1. Ja uważam,że księżniczka Athena jest bardzo ładna ale z czasem będzie piękna proszę pamiętać że z brzydkiego kaczątka wyrasta bardzo piękny łabędź.A poza tym mając tak piękną matkę nie można być brzydkim:)DW

    OdpowiedzUsuń
  2. Każde dziecko jest piękne,a Athena jest wyjątkowo urocza.To będzie wspaniale oglądać jak księżniczki będą się zmieniać-czy będą podobne do rodziców,jakie będą mieć zainteresowania,jaki styl...Czy teraz najbardziej popularni mali royalsi spełnią oczekiwania czy ktoś inny przejmie uwagę? Mam nadzieję,że dotrwam do takiego czasu,gdy dzieci dorosną.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger