Inuguracja nowej wystawy w Tonder.

Dziś w Tonder miało miejsce oficjalna inauguracja wystawy Wiosna w beczkach ukazującą eksponaty na temat zbliżającej się wiosny 2017. Na tym wydarzeniu była obecna księżna Marie.


Księżna została powitana przez burmistrza Tonder, Henrika Frandsena, prezesa Sonderjyske Exhibition Centre (gdzie tam odbyło się to wydarzenie), Larsa Paulsena oraz inne osoby odpowiedzialne za te ekshibicję. Księżna również miał okazję przez chwilę porozmawiać ze zgromadzonymi.


Następnie dokonano oficjalnego otwarcia, której dokonał burmistrz Tonder jak i sama Jej Królewska Wysokość. Otworzyli targi w czterech salach, które zostały zapełnione 80 lokalnymi sklepami i firmami, które zaprezentowały swoje produkty.Po zakończonej uroczystości, rozpoczęła się część zwiedzania. Marie odwiedziła kilka targów. Ten targ konsumencki odbywać się będzie w dniach 24-27 marca. W tych dniach będą organizowane imprezy sportowe i rekreacyjne.Później usiedli przy stołach aby zjeść obiad i porozmawiać na temat tego wydarzenia. Jak widać na zdjęciach, wizyty na tego typu wydarzeniach sprawiają księżnej wielką przyjemność. 


Podczas zwiedzania, księżna powiedziała kilka zdań duńskim mediom na temat wrażeń z dzisiejszego dnia: ,,Jest wspaniale. Zobaczcie, świeci słońce i można powiedzieć, że zawsze jest dobra pogoda w południowej Jutlandii''.


Tego dnia księżna ponownie wybrała kremowy płaszczyk od Tary Jarmon, który miała go na sobie kilka razy. Do stylizacji dobrała czarne botki od Sergio Rossi oraz kopertówkę projektu Malene Birger.


2 komentarze:

  1. Bardzo ładny skromny płaszczyk i botki.
    Miło zobaczyć Marie po feriach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Strój ładny, ale nadal nudno.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger