Ceremonia wręczenia dyplomów na Academy for Talented Youth.

Wczoraj księżna Marie złożyła wizytę na Akademii dla Zdolnej Młodzieży, aby przewodniczyć ceremonii wręczenia dyplomów za wielkie osiągnięcia oraz angażowanie się w życie szkolne.


Akademia dla Zdolnej Młodzieży jest dla wszystkich zmotywowanych i naukowo uzdolnionych uczniów szkół średnich. W zwykłej klasie licealnej znajduje się średnio dwóch uczniów, którzy posiadają zdolność do nauki i chęć do prac dodatkowych z ich zainteresowań naukowych.


Ta akademia jest specjalną ofertą dla studentów, która daje im szanse na nowe wyzwania zawodowe i inspiracyjne. Członkowie Akademii biorą udział w programie przez okres dwóch lat od połowy 1 semestru pierwszego roku do pierwszego semestru trzeciego roku.


Oferuje również uczestnikom socjalizację i sparing z rówieśnikami. Każdego roku, utalentowana młodzież uczestniczy w tygodniowym intensywnym obozie naukowych w czasie wakacji letnich, gdzie wyzwania są oferowane w przyjemnych warunkach.Podczas tego wydarzenia księżna wygłosiła przemówienie.
Na razie strój księżnej nie został zidentyfikowany.1 komentarz:

  1. Podoba mi się taka inicjatywa,jeszcze bardziej,że wsparła ją księżna,a już najbardziej podoba mi się jej stylizacja.Szczególnie świetne jest połączenie z czerwonymi szpilkami.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger