Zestawienie oficjalnych portretów i zdjęć Marie cz.3

Dziś kolejna kolekcja oficjalnych zdjęć z księżną Marie w roli głównej. Na razie to będzie ostatnia część z tego cyklu.

20 maja 2012 roku odbył się chrzest małej Ateny Małgorzaty Franciszki Marii w małej katedrze w Mogeltonder. Tuż po uroczystości, pojawiły się zdjęcia rodzinki.

18 maja 2013 roku w kaplicy zamku Fredensborg odbyła się oficjalna konfirmacja najstarszego syna księcia Joachima, księcia Mikołaja. Z okazji tego wydarzenia, pojawiło się kilka oficjalnych zdjęć, lecz jedno z udziałem księżnej.


23 listopada 2013 roku na oficjalnej stronie internetowej należącej do duńskiej rodziny królewskiej, pojawiły się dwa nowe zdjęcie z udziałem księżnej.W październiku 2014 roku pojawił się kolejny numer gazety ,,Costume'' w księżną Marie na okładce. W artykule można było dostrzec trzy zdjęcia.29 sierpnia 2015 roku pojawiło się (nie)oficjalne zdjęcie pary książęcej.


5 października 2015 roku ponownie pojawiły się kolejne oficjalne zdjęcia pary, które zostały wykonane podczas bankietu z okazji obchodów 75.urodzin Królowej Małgorzaty.
8 czerwca 2016 roku pojawiło się nowe oficjalne zdjęcie monarchini z mężem, synami i synowymi. Zostały one wykonane w Pałacu Amalienborg podczas 76.urodzin Królowej.Źródło : princessesblog76.blogspot.com

3 komentarze:

 1. Ulubione moje to chyba nieoficjalny porter,gdzie Marie nosi piękna,błękitawą suknię Gudnitz.
  Na konfirmacji Nicolasa byli wszyscy chrzestni ?Widzę Frederika i hrabiego Wessex.

  OdpowiedzUsuń
 2. mi osobiście najbardziej podobają się te zdjęcia z Costume. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam, że zdjęcie z konfirmacji zostało źle zrobione, gdyż Marie na pewno nie powinna stać gdzie stoi. w ten sposób jest w samym centrum, a to Nikolai z rodzicami i bratem powinien w nim być. Powinna stać bardziej pomiędzy Jochimem i Frederikiem, ale nie na przedzie. Brakuje Atheny, która co najwyżej mogłaby stać przed mamą, albo być przez nią trzymana.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger