Wyjście z 2 sierpnia.

Dziś kolejna notka z małym ,,poślizgiem''. Wczoraj miałam problemy z Internetem, ale na szczęście wszystko jest już ok ;).

Więc do rzeczy - 2 sierpnia Marie i Joachim w towarzystwie swoich dzieci oraz Mary i Frederika, uczestniczyli w Inauguracji duńskiej flagi z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, które odbędą się już za 2 dni !


Trochę szkoda, że Mary i Frederik nie zabrali ze sobą dzieci. Byłaby wtedy taka rodzina w komplecie ;). Na początku rodzina królewska została powitana przez organizatorów Igrzysk i dziewczynki, które wręczyły bukiety dla Marie i Mary.


Następnie rodzina Joachima przywitała się z jego bratem i jego małżonką. Te wydarzenie miało miejsce na plaży Ipanema.Następnie odbyło się oficjalne otwarcie. Książę Frederik i Książę Henrik oficjalnie przecięli wstęgę rozpoczynającą udział duńskich sportowców na Igrzyskach w Brazylii.Następnie mieli okazję do jazdy na rowerze. A to (według mnie) najlepsze zdjęcie dnia.


Co do stroju księżnej - na razie rozpoznano tylko sandały, które pochodzą od Hermes.


Następne wyjście pary książęcej odbędzie się jeszcze dziś o 18:30 brazylijskiego czasu. Będą uczestniczyć na uroczystej kolacji, która ma się odbyć na Training Ship Denmark. Zapewne zdjęcia pojawią się o 23:30 [U nas czas brazylijski jest 5 godzin do tyłu], więc niestety nie będę mogła ich opublikować jeszcze dziś na blogu.

Miłego wieczoru !
Źródło : princessesblog76.blogspot.com

4 komentarze:

 1. Bardzo ładne zdjęci,aż miło popatrzeć.Marie z rodzinką super się prezentują:)Danka

  OdpowiedzUsuń
 2. Relacje obu par poprawne :)
  Marie ma te klapki od lat i jak na ekskluzywna markę wyglądają tandetnie. Sama stylizacja ładna, ale buty nieodpowiednie w mojej ocenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodałabym jeszcze, że stylizacja mało formalna.

   Usuń
 3. Marie z rodzina- jaka szczęśliwa. Mary witając się z małym Henri'm wydaje się mieć serdeczną twarz ale jakąś taką sztuczną. Chyba stosunki miedzy parami Mary & Fred oraz Marie & Joachim nie sa najlepsze.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger