Marie jako narzeczona.

Dziś przedstawię Wam wyjścia Marie Cavallier z czasów jej narzeczeństwa z księciem Joachimem. 


Zaręczyny pary ogłoszono 3 października 2007 roku. W tej notce przedstawione są wyjścia panny Cavallier od października 2007 do końca maja 2008 roku.

27 grudnia 2007 roku pojawiły się zdjęcia ze spaceru Marie z księżną Mary po małym miasteczku Aarhus. Wtedy mówiło się o dobrych relacjach pomiędzy paniami oraz że narzeczona księcia ponownie spędziła święta z rodziną królewską.


29 grudnia 2007 roku pojawiły się świąteczne kartki z Duńską Rodziną Królewską. 


2 lutego 2008 roku odbyły się chrzciny drugiej córki Birgitte i Jeppe Handwerka, Palmy. Rodzice dziewczynki są bardzo dobrymi znajomymi księcia Frederika i księcia Joachima, dlatego ich nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu.


Po chrzcinach, w godzinach wieczornych odbyło się prywatne przyjęcie zorganizowane przez rodziców ochrzczonej dziewczynki. Miało to miejsce w Kopenhadze.


14 lutego 2008 roku pojawiły się zdjęcia narzeczonych z księciem Mikołajem i księciem Feliksem podczas ferii zimowych w Szwajcarii. Jak podawały informacje, pod koniec wyjazdu Joachim i chłopcy pożegnali się z Marie na lotnisku, która ze Szwajcarii wróciła na kilka dni do Francji.


16 kwietnia 2008 roku miały miejsce 68.urodziny Królowej Małgorzaty. Jak co roku, monarchini ze swoją rodziną pojawia się na balkonie Pałacu Amalienborg, aby pozdrowić poddanych. Największym zaskoczeniem była obecność Marie. To był jej debiut.


24 kwietnia 2008 roku pojawiła się informacja, że w ubiegłym tygodniu przyszła para książęca odwiedziła Roskilde Cathedral. Powód był nieznany.19 maja 2008 roku strona internetowa DR.dk opublikowała film dokumentalny o przyszłej duńskiej księżnej. Niestety film prawdopodobnie został usunięty. Pojawiły się także nowe zdjęcia narzeczonych podczas wizyty w Roskilde Cathedral.


22 maja 2008 roku Jyllands Posten opublikował długi wywiad Marie i Joachima na temat ich ślubu. Zdjęcia do wywiadu wykonał Stine Larsen.


Tego samego dnia narzeczeni uczestniczyli w próbie generalnej ślubu w katedrze Mogeltonder.

24 maja 2008 roku Marie Cavallier stała się księżną Danii oraz hrabiną Monpezat !Źródło : danishroyalwatchers.blogspot.com

3 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia księżnej Marie.Tu jest zdjęcie Marie i Mary,kiedyś Marie wspominała,że na początku Mary jej pomogła wdrożyć się jako księżna ale przez ostatnie lata nie widuję Marie i Mary prywatnie czy one się przyjaźnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają dobre relacje, ale raczej się nie przyjaźnią. Powodem może być to, że Marie i Joachim przez ostatnie kilka lat mieszkali na południu Danii.

   Usuń
 2. świetny post mogłabym czytac bez konca

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger