Święta w Aarhus.

24 grudnia wieczorem na Pasterkę do katedry w Aarhus, przybyli Marie, Joachim, Athena oraz Para Królewska. Tak jak wcześnie potwierdzono, w tym roku para książęca spędza święta z Rodziną Królewską w Pałacu Marselisborg.

http://www.billedbladet.dk/

Jak widzicie, do Aarhus prosto ze Szwajcarii przybyła mama księżnej, Franciszka ze swoim mężem (dla Marie ojczymem). W tym czasie Nikolai i Felix spędzali święta ze swoją mamą, hrabiną Alexandrą.

http://tomorrowscrownedheads.blogspot.com/

Prawdopodobnie na Pasterce nie było księcia Henrika, choć nie jestem do końca pewna, gdyż na poniższym zdjęciu widać małego chłopczyka, lecz nie widać jego twarzy. Księżna zdecydowała się na czerwony płaszczyk od Emporio Armani.


http://tomorrowscrownedheads.blogspot.com/
********************************************************************

Wszystkich mogliśmy zobaczyć po raz kolejny podczas porannej mszy w katedrze w Aarhus 25 grudnia. Tym razem ,,oficjalnie'' na nabożeństwie pojawił się Henrik.http://tomorrowscrownedheads.blogspot.com/
Nabożeństwo odbyło się o godzinie 10:00. Niestety Marie tym razem mnie nie zachwyciła stylizacją. O ile się nie mylę, to również na ten dzień założyła płaszcz od Armaniego tylko w kolorze pudrowego różu.


http://tomorrowscrownedheads.blogspot.com/
Zapewne dopiero 1 stycznia zobaczymy księżną. Tego dnia odbędzie się Bankiet Noworoczny organizowany przez Królową. Ciekawe, co tym razem wybierze Marie na tę okazję. Możliwe jest też to, że być może za kilka dni pojawi się oficjalne zdjęcie rodzinki z okazji Świąt Bożego Narodzenia.


http://tomorrowscrownedheads.blogspot.com/

2 komentarze:

  1. Na zdjęciu Marie wygląda całkiem dobrze

    OdpowiedzUsuń
  2. http://tomorrowscrownedheads.blogspot.com/2015/12/jul-pa-marselisborg-2015.html-więcej zdjęć ze świątecznych nabożeństw.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger