Para książęca na premierze serialu ,,Wersal'' + więcej.

Dziś Joachim i Marie przybędą do Ambasady Francji na premierę seriali ,,Wersal''.

„Wersal” będzie się składał z 10 odcinków i opowiadał o czasach panowania we Francji króla Ludwika XIV, jednego z najbardziej znanych i jednocześnie kontrowersyjnych monarchów w dziejach Europy. Według planów serial, za którego produkcją stoi Canal+ pojawi się na antenie w listopadzie br., początkowo we Francji, następnie zaś w Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach.'' www.wirtualnemedia.pl/ 

http://royaldish.com/

,,Szczegóły dotyczące fabuły oraz obsady serii są na razie w dużej części tajemnicą. Wiadomo tylko, że w tytułową rolę Ludwika XIV wcieli się George Blagden, znany jako odtwórca roli duchownego w serialu „Wikingowie”. Twórcy „Wersalu” ujawnili także, że zostanie on nakręcony w języku angielskim, co we Francji wywołało kontrowersje.'' www.wirtualnemedia.pl

http://royaldish.com/

Księżna otrzymała kwiaty od dwóch dziewczynek. Następnie razem z Joachimem pozowali do zdjęć. Potem udali się na swoje miejsca o obejrzeli ,,Wersal''.

http://royaldish.com/

,,Budżet „Wersalu” wynosi 30 mln dol., co czyni ten projekt najdroższym serialem w historii francuskiej telewizji. Zaplanowana kwota oznacza, że produkcja jednego odcinka (3 mln dol.) będzie niemal dwukrotnie droższa niż w wypadku angielskiego serialu „Downtown Abbey” (1,6 mln dol. za odcinek), ale dwa razy tańsza niż w wypadku amerykańskiej serii „Gra o tron”, gdzie budżet na jeden odcinek sięga kwoty 6 mln dol.'' www.wirtualnemedia.pl

http://royaldish.com/

Księżna miała na sobie czarny zestaw wykonany z weluru (dzięki spostrzeżeniu anonima, dziękuję :D ), lecz nie wiadomo jakiej marki lub czyjego projektu. Na razie została tylko rozpoznana kopertówka księżnej - pochodzi od Bottega Veneta.

http://royaldish.com/

Prawdopodobnie to już ostatnie wyjście pary książęcej przed świętami Bożego Narodzenia,ale za to w dniach 22 - 24 grudnia zapraszam na malutki cykl świąteczny na blogu ;).

http://royaldish.com/
*************************************************************

Na stronie Billed Bladet ukazała się informacja na temat planów sylwestrowych pary książęcej i całej rodzinki. Jak informuje strona internetowa, Sylwestra spędzą w szóstkę.

http://www.billedbladet.dk/

,,Niestety na Wigilii zabraknie księcia Mikołaja i księcia Feliksa, ale Sylwestra spędzimy razem w szóstkę'' - powiedział książę Joachim podczas spotkania w Skovshoved Hotel kilka dni temu. ,,Bardzo się z tego cieszymy'' - dodała księżna Marie.


Tak jak wspominałam w jednym z notek, książęta spędzą Wigilię i Boże Narodzenie ze swoją mamą, hrabiną Alexandrą. Na pewno to będzie ekscytujący sylwestrowy wieczór.

************************************************

Stylizacja miesiąca - luty 2010 rok

Tym razem bardzo mały wybór ;).

1.


2.

Najładniejsza stylizacja stycznia 2010 roku jest już w zakładce ..Stylizacje miesiąca''.

3 komentarze:

  1. Miło, że chłopcy dzielą czas pomiędzy ojca i matkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. No cóż, muszą się jakoś zorganizować

    OdpowiedzUsuń
  3. Zestaw jest z weluru i powiem szczerze, że ciężko się go nosi, nie każdemu pasuje. Niestety u Marie wygląda trochę jak dres ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger